Owczarek niemiecki codziennie siada w tym samym miejscu i patrzy w dal. Powód wyciśnie łzy każdemu

Owczarek niemiecki codziennie siada w tym samym miejscu i patrzy w dal. Powód wyciśnie łzy każdemu Źródło: YouTube / Sputnik Polska

Owczarek niemiecki codziennie przychodzi w to samo miejsce i wpatruje się w dal. Jego wzruszająca historia jest dobrze znana okolicznym mieszkańcom. Powód, dla którego to robi, wyciska łzy z oczu.

Owczarek niemiecki siada codziennie w tym samym miejscu. Powód, dla którego to robi, jest niezwykle wzruszający. Jego historia trafiła do internetu i poruszyła tysiące internautów. Okoliczni mieszkańcy niejednokrotnie chcieli pomóc psu, ten jednak nie ma zamiaru zrezygnować ze swojego zachowania.

Owczarek niemiecki od lat siada w tym samym miejscu

Muchtar od 9 lat błąka się po krymskim wybrzeżu. Popołudnia spędza z trębaczem Wiktorem, który grywa dla turystów na deptaku. Pies dotrzymuje mężczyźnie towarzystwa i często akompaniuje mu wyciem. Ich niezwykły duet zachwyca publiczność i stał się bardzo sławny. Niewiele osób obserwujących ich występy wie jednak, że zwierzak ma za sobą ogromną tragedię.

Pies przez wiele lat mieszkał w okolicy ze swoim właścicielem. Mężczyzna był ratownikiem. Pewnego dnia wypłynął na akcję i już nigdy nie wrócił. Właściciel psa zginął na morzu, a zwierzak nie może zrozumieć, dlaczego został opuszczony.

Czworonóg wciąż pamięta ich ostatnie pożegnanie na brzegu, dlatego codziennie siada w tym samym miejscu i wpatruje się w wodę z nadzieją, że jego właściciel powróci. Muchtar spędza w tej pozycji po kilka godzin dziennie, a jego smutne spojrzenie rozdziera serca wszystkich, którzy obserwują zwierzaka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Owczarek niemiecki od 9 lat czeka na swojego zmarłego pana

Czasami owczarek próbuje być ratownikiem, tak samo, jak jego tragicznie zmarły właściciel. Kiedy widzi kogoś w niebezpieczeństwie, natychmiast rzuca się na pomoc. Z tego powodu ma na bokach duże blizny. Podczas jednej ze swoich akcji wpadł pod śruby kutra.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka odchodzi z ”M jak miłość”. Czy scenarzyści uśmiercą jej postać?

2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Ekstradycji" i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła media

Wzruszająca historia zwierzaka jest dobrze znana okolicznym mieszkańcom. Wielu z nich próbowało pomóc owczarkowi i przygarnąć go do siebie. Jednak Muchtar zawsze wraca na nadbrzeże i wiernie oczekuje na powrót ukochanego właściciela. Ich niezwykła więź wzruszyła tysiące osób, a historia Muchtara trafiła do sieci. Internauci od razu pokochali wiernego zwierzaka, jego zdjęcia poruszają ich do łez.

Najlepsze newsy dnia:

 1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
 2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
 3. Wielka wpadka TVP na godziny przed Sylwestrem. Michał Szpak może spalić się ze wstydu
 4. Kłęby dymu unoszą się nad Warszawą. Pilna akcja służb, na miejscu kilkanaście zastępów straży pożarnej
 5. Ręce opadają. Ksiądz w polskiej miejscowości podsumował zbiórkę pieniędzy, zwyzywano tych, którzy dali najmniej (ZDJĘCIE)
 6. Iberion - grupa mediowa przyszłości
 7. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
 8. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją
 9. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
 10. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion
 11. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion

źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News