Owczarek niemiecki nagle otworzył pysk i złapał głowę kota. Nie mieści się w głowie, co zrobił potem, wszystko się nagrało

Owczarek niemiecki nagle otworzył pysk i złapał głowę kota. Nie mieści się w głowie, co zrobił potem, wszystko się nagrało Źródło: .

Owczarek niemiecki niespodziewanie otworzył swój pysk. Nagle znalazła się w nim głowa kota. Wiele osób na widok tego nagrania była niezwykle przejęta. Z całą pewnością taki widok może wywołać spory niepokój. Jak zakończył się ten incydent?

Wielki owczarek niemiecki chwycił kota za głowę. Ogromne szczęki bez problemu mogłyby doprowadzić to prawdziwej tragedii. Całę zajście zostało zarejestrowane. Może ono przyprawić o ciarki.

Głowa kota nagle znalazła się w wielkich szczękach

Tego nikt by się nie spodziewał. Owczarek niemiecki ni stąd ni zowąd pochwycił swoim pyskiem o wiele mniejszego od siebie kota. Zwierzak w tym starciu nie miałby najmniejszych szans. Nie da się ukryć, że owczarek niemiecki to niezwykle silny pies, który bez żadnych problemów zmiażdżyłby głowę kota. Z całą pewnością taki widok może wywołać niemałe przejęcie u obserwujących osób. 

Owczarek niemiecki, który złapał w swoje szczęki kota został zarejestrowany przez właściciela. Przejmujące nagranie w niezwykłym tempie obiegło cały internet. Ludzie z całego świata obserwowali to zajście. Jednak nie wszyscy zdawali sobie sprawę z tego, do czego tak właściwie doszło. Prawda u wielu osób wywołała niemałe zaskoczenie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Owczarek niemiecki mógł okrutnie skrzywdzić kota

Nie da się ukryć, że widok owczarka niemieckiego zaciskającego szczęki na kociej głowie wywołuje przerażenie. Okazuje się jednak, że zwierzaki doskonale się znały. Pies i kot stanowią duet przyjaciół. Podczas trwającej podróży zwierzęta zmógł sen. Owczarek niemiecki nieświadomie pochwycił głowę kota w swoje wielkie szczęki. Opiekun, widząc swoich pupili w takiej sytuacji, nie mógł się powstrzymać. Chwycił za telefon i zarejestrował całe zajście.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe informacje o córce Kasi Kowalskiej budzą lęk. Sytuacja jest dramatyczna

2. Trwają prace nad programem 1000 plus. Do kogo wkrótce mogą trafić pieniądze?

Na pierwszy rzut oka wygląda to naprawdę przejmująco. Jednak znając relację, która łączy kota i psa, wszelkie obawy odpływają w siną dal, a incydent ze strasznego zmienia się w uroczy. Drzemkę zwierzaków obejrzano już kilkaset tysięcy razy. Całe szczęście, że ta groźnie wyglądająca sytuacja okazała się nieszkodliwa. Nie pozostaje nic innego niż na własne oczy zobaczyć to pozornie niebezpieczne zajście.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Beagle został przyłapany na gorącym uczynku. Ukryta kamera nagrała psa, gdy właścicieli nie ma w domu
  2. Niecodzienny widok na miejskiej plaży w Gdyni. Morskie zwierzę odpoczywało na piasku
  3. Oficjalnie: Właśnie wprowadzono nowe, poważne obostrzenia dla Polaków
  4. Brali ślub w plenerze, kiedy nagle pies nie wytrzymał. Później stała się rzecz, którą goście zapamiętają do końca życia
  5. Córka Kasi Kowalskiej drugi raz walczy o życie. Były cztery reanimacje
  6. Trzy europejskie wyspy wciąż wolne od koronawirusa. Nie ma ani jednego przypadku

Źródło: Wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News