Do sieci wyciekło porażające nagranie policjanta z owczarkiem niemieckim. Nie mieści się w głowie, jak mógł mu zrobić podobne rzeczy?

Do sieci wyciekło porażające nagranie policjanta z owczarkiem niemieckim. Nie mieści się w głowie, jak mógł mu zrobić podobne rzeczy? Źródło: youtube.com Keepitreal Hmd

Owczarek niemiecki został potraktowany we wstrząsający sposób, ciężko uwierzyć w to, co zrobił czworonogowi policyjny oficer. Nagranie kontrowersyjnego zachowania policjanta trafiło do sieci, internauci byli oburzeni tym, co zobaczyli.

Owczarek niemiecki służył w policji i pomagał podczas akcji zatrzymania podejrzanego. Jeden z funkcjonariuszy potraktował go w okrutny sposób, wszystko zostało nagrane. Wstrząsające wideo trafiło do sieci, internauci nie mogli uwierzyć w to, co mężczyzna zrobił czworonogowi.

Owczarek niemiecki towarzyszył policjantom w czasie akcji zatrzymania podejrzanego

Pod domem pewnego mężczyzny doszło do zatrzymania podejrzanego przez policjantów. Podczas gdy jeden z funkcjonariuszy zajmował się przestępcom, drugi stał niedaleko w towarzystwie owczarka niemieckiego, który asystował im na patrolu. W pewnym momencie mężczyzna zaczął zachowywać się w dziwny sposób w stosunku do psa. Wszystko zostało nagrane okolicznego mieszkańca.

Mężczyzna przez okno zarejestrował to, co dzieje się pod jego domem. Na nagraniu widać, jak jeden z policjantów nagle zaczyna agresywnie szarpać psa, a następnie uderza go smyczą w brzuch. Później za pomocą smyczy podnosi zwierzaka do góry i obraca nim. Zachowanie funkcjonariusza wstrząsnęło mężczyzną obserwującym policyjną akcję, a wideo trafiło do sieci i wywołało ogromne poruszenie wśród internautów. Wielu z nich twierdzi, że oficer powinien zostać natychmiast zwolniony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Owczarek niemiecki był szarpany i uderzany smyczą

Użytkownicy sieci byli oburzeni zachowaniem policjanta w stosunku do czworonoga. Po opublikowaniu nagrania, funkcjonariusz został zawieszony, a w sprawie wszczęto dochodzenie. Hammond Police przekazała jednak, że pies nie jest agresywny wobec mężczyzny i nie był ofiarą znęcania się.

Dzisiaj grzeje: 1. Dzieci nie wrócą do szkół we wrześniu? Jest oficjalne stanowisko Ministerstwa Edukacji, rodzicom ręce opadają

2. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją

Jak podają media, NBC Chicago opublikowało oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Według niego funkcjonariusz działał w zgodzie z wyszkoleniem, ponieważ wraz ze zwierzęciem znajdował się w miejscu o dużym ruchu. Policja przekazała jednak, że oficer odbędzie dodatkowe szkolenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Beagle podszedł do dziecka siedzącego na kanapie. Matka zobaczyła, co się dzieje i złapała za telefon
  2. Mężczyzna spadł z drabiny i zemdlał. Jego pies zrobił niesamowitą rzecz, ratownicy nie mogli uwierzyć
  3. Fatalne informacje dla fanów Tańca z gwiazdami. Po przerwie nie wróci uwielbiany gwiazdor show, program już nie będzie taki sam
  4. Rodzina zrobiła sobie wspólne zdjęcie z wakacji. Dopiero w domu zauważyli szczegół, przez który dostali gęsiej skórki
  5. Syn Edyty Górniak publicznie złożył życzenia z okazji Dnia Ojca. Nikt by się nie domyślił, kto jest adresatem
  6. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News