Właścicielka psa zaczęła śpiewać podczas jazdy samochodem. Reakcja owczarka niemieckiego doprowadza do łez, wszystko się nagrało

Właścicielka psa zaczęła śpiewać podczas jazdy samochodem. Reakcja owczarka niemieckiego doprowadza do łez, wszystko się nagrało Źródło: YouTube Annie Aul

Owczarek niemiecki wprawił w zdumienie swoją opiekunkę. W trakcie jazdy kobieta zaczęła śpiewać. Reakcja czworonoga została zarejestrowana i rozbawiła do łez ludzi na całym świecie.

Owczarek niemiecki stał się prawdziwą gwiazdą Internetu. Jego reakcja na śpiew właścicielki sprawiła, że śmiech zagościł na twarzach milionów osób. Nagranie z jego udziałem to coś obok czego ciężko przejść obojętnie. 

Międzygatunkowa nić porozumienia

Nie da się ukryć, że ten owczarek niemiecki i jego opiekunka musiała łączyć niezwykła więź. Psy i ludzie od tysięcy lat razem koegzystują. Mało tego, ta relacja sprawia, że oba gatunki tworzą jedno stado. Czworonogi dzięki przebywaniu wśród nas pod jednym dachem potrafią obdarować nas uczuciem, które ciężko porównać do czegokolwiek innego. Wyjątkowa więź może czasami objawiać się w naprawdę komiczny sposób.

Idealnym tego przykładem jest owczarek niemiecki, będący gwiazdą tego nagrania. Jego wspólna podróż razem z opiekunką nabrała niezwykle humorystyczny obrót. Kobieta podczas jazdy zaczęła śpiewać. Pies nie potrafił pozostać bierny na te dźwięki. Jego reakcja jest doprawdy przezabawna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czym zachwycił internautów owczarek niemiecki?

Wyprawa tego duetu trwała w najlepsze. Nie da się ukryć, że podróż warto czasami urozmaicić dla zabicia nudy. Owczarek niemiecki przysypiał na tylnym siedzeniu. Mógł sobie na to pozwolić, ponieważ nie miał akurat żadnego odpowiedzialnego zadania. Jego właścicielka postanowiła nieco się pobudzić poprzez śpiew. Kiedy pies to usłyszał musiał zareagować. To co zrobił jest niesamowite.

Okazało się, że owczarek niemiecki jest niezwykle muzykalnym zwierzakiem. Usłyszawszy śpiew swojej opiekunki, pies zaczął jej wtórować swoim psim wyciem. Utwór legendarnego zespołu rockowego Queen z pewnością przypadł mu do gustu, ponieważ idealnie wpasował się w jego rytm i melodię.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia właśnie poinformowało o kolejnych przypadkach koronawirusa w Polsce. Chorych coraz więcej

2. Lekarz podał, kiedy nastąpi szczyt zachorowań na koronawirusa. Jest gorzej, niż wszyscy podejrzewali

Reakcja psa została zarejestrowana i zamieszczona w Internecie. Aktualnie obejrzano ją ponad 7 milionów razy. Bez wątpienia ten owczarek niemiecki stał się gwiazdą sieci. Ludzie z całego świata pokochali tego muzycznego kompana podróży. Zobaczcie sami co zrobił ten pies. Ciężko powstrzymać się od śmiechu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kto najczęściej choruje przez koronawirusa? Opublikowano najnowszy raport
  2. Hertha Berlin podała wyniki testów na wirusa. Co z Krzysztofem Piątkiem?
  3. Modlitwą chcieli przegonić koronawirusa. Efekt może okazać się tragiczny dla całego kraju
  4. Zdesperowany brat szuka swojej siostry. Udostępnił zdjęcie i błaga wszystkich o pomoc
  5. Para była na romantycznej randce, a obok nich paradowały piękne blondynki w bikini. Reakcja chłopaka rozkłada na łopatki
  6. Bada od 40 lat koronawirusy, wyciekł jego prywatny list. Twierdzi, że wie czym niwelować wirusa

Źródło: Wamiz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News