Znaleźli porzuconego na drodze owczarka. Po zeskanowaniu chipu na jaw wyszła porażająca prawda

Znaleźli porzuconego na drodze owczarka. Po zeskanowaniu chipu na jaw wyszła porażająca prawda Źródło: Facebook / Richard Jordan

Owczarek niemiecki, którego Richard znalazł przy drodze, został porzucony przez swoich właścicieli. Ku ogromnemu zdziwieniu mężczyzny psiak był zachipowany. To niestety pokazało jednak smutną prawdę.

Owczarek niemiecki o imieniu Borel został znaleziony przez Richarda Jordana. Mężczyzna następnie opisał jego historię na Facebooku. Mężczyzna jechał samochodem jedną z dróg w Ontario, kiedy spostrzegł przy poboczu coś, co zwróciło jego uwagę. Gdy się do tego zbliżył, okazało się, że ma do czynienia z porzuconym transporterem.

Owczarek niemiecki porzucony w koszmarnych okolicznościach

Richard od razu postanowił zajrzeć do jego środka. Ku swemu zdziwieniu odnalazł rzeczonego psiaka, który ledwo mieścił się w plastikowym pudle. Zwierzę było tak przerażone, że nie chciało z niego wyjść nawet po otwarciu drzwiczek. Mężczyzna próbował jakoś wywabić go na zewnątrz, jednak po kilku próbach skapitulował.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szybko zadzwonił po służby ratunkowe, którym udało się wyciągnąć psiaka z transportera. Jak się okazało, czworonóg miał na sobie obrożę z przyczepioną plakietką. Na niej wygrawerowano jego imię. Podczas wizyty u weterynarza okazało się, że zwierzę jest zachipowane. 

Dzięki temu Richard dowiedział się, gdzie wcześniej mieszkał psiak. Niestety właściciele Borela nie zgłosili się, aby go odebrać. Jak widać, postanowili zostawić zwierzę przy drodze na pewną śmierć. Najwyraźniej byli jej tak pewni, że nie pozbawili go obroży z imieniem.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie można upaść niżej, uwielbiany uczestnik "Chłopaków do wzięcia" trafił do więzienia. Próbował zgwałcić swoją 79-letnią babcię
2. Co tam się dzieje? Rozpoczęli okupację Biedronki, klienci nie mogą zrobić zakupów

Smutny los Borela

Mężczyzna, który odnalazł psiaka, twierdzi, iż mógł także wypaść z jadącego samochodu. To jest jednak mało prawdopodobna teoria. Najpewniej Borel znudził się właścicielom lub - na co wskazuje zbyt mały transporter - okazał się dla nich za duży. Zamiast jednak odpowiednio się o niego zatroszczyć, opiekunowie porzucili go, nie przejmując się jego przyszłością.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje wokalistka Alibabek. Długo walczyła z guzem mózgu
  2. Objawy tętniaka mózgu. Każdy powinien je znać
  3. Nie żyje wokalistka kultowego polskiego zespołu. Niedawno usłyszała straszną diagnozę, nie zdążyła zacząć leczenia
  4. Smutne, Anna Mucha już się pożegnała z Królikowskim. Zawsze będzie pamiętać spędzony z nim czas
  5. Ile koni jest na zdjęciu? Setki osób próbuje znaleźć rozwiązanie, ale prawie nikomu się nie udaje
  6. Dostaniesz 23 tys. zł za przeprowadzkę do Włoch. Jest tylko jeden haczyk

Źródło: Wamiz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News