Wideo ma już tysiące wyświetleń. Owczarek niemiecki wpadł do wody, reakcja rozkłada na łopatki

Wideo ma już tysiące wyświetleń. Owczarek niemiecki wpadł do wody, reakcja rozkłada na łopatki Źródło: youtube PIPE RESTREPO

Owczarek niemiecki nie spodziewał się, że zostanie gwiazdą internetu, jednak właściciele postanowili podzielić się zabawnym nagraniem swojego pupila. To jasny dowód na to, że psy pod nieobecność właścicieli wymyślają sobie ciekawe aktywności.

Owczarek niemiecki postanowił pod nieobecność właścicieli skorzystać z dobrodziejstw posiadania basenu w ogródku. Nie spodziewał się jednak, że zostanie gwiazdą internetu. 

Owczarek niemiecki niczym olimpijczyk

Owczarek niemiecki stwierdził, że czas wolny wykorzysta na małą rozrywkę. Dzień był całkiem ciepły, nic więc dziwnego, że kusząca okazała się opcja skorzystania z przydomowego basenu. Teren ogródka znajduje się pod ciągłą obserwacją kamer ze względu na bezpieczeństwo w czasie, kiedy nie ma właścicieli. Na przezabawnym filmie umieszczonym w serwisie YouTube widać jak zwierzę najpierw zaczyna obchodzić zbiornik, by już po chwili znaleźć się w wodzie. Sam skok zasługuje już na uznanie, gdyż takiej techniki nie powstydziłby się niejeden sportowiec.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kilka okrążeń dla zdrowia

Pies zaczął pływać, a jego talent nie uszedł uwadze internautów. Niektórzy ze smutkiem zdali sobie sprawę, że owczarek niemiecki prezentuje zdecydowanie wyższy poziom umiejętności pływackich niż oni. W komentarzach jednak głównie skupiono się na tym, że kąpiący się pies jest niesamowicie uroczy. Zwierzę natomiast nie poprzestało tylko na jednym skoku do wody, wykorzystało drabinkę aby wyjść z basenu, po czym po kolejnym okrążeniu zbiornika, praktycznie w tym samym miejscu oddało skok do wody i znów oddało się aktywności fizycznej.

Dzisiaj grzeje: 1. Ważny komunikat sanepidu. Pilne poszukiwania kobiet, których lekarz ma koronawirusa, duże niebezpieczeństwo

2. Zadziwiające nagranie z polskiej wsi. Ksiądz na ciężarówce “odkażał” wiernych

To, co robią kiedy nas nie ma, jest niesamowite

Owczarek niemiecki to niejedyne zwierzę, które zdziwiło swoich właścicieli. Internet pełen jest filmów, gdzie ludzie dzielą się co ich włochate pociechy robią, kiedy oni idą do pracy czy na zakupy. Pomysłowość oraz przebiegłość niektórych potrafi naprawdę zaskoczyć, jednak po wejściu w tę część YouTube'a można być pewnym, że szybko się jej nie opuści, a policzki i brzuch będą boleć nas od śmiechu. Nie tylko psy oraz koty przodują w tego typu zachowaniach, bardzo popularne są także niesforne papugi, które wykrzykują różne zasłyszane słowa lub nawet całe frazy  i wprawiają swoich opiekunów w niemałe zdziwienie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pies został wpuszczony na sale szpitalną. Zwierzę zobaczyło właściciela i zareagowało w niewiarygodny sposób
  2. Walka z koronawirusem trwa. W Polsce pojawiają się pierwsi wyleczeni
  3. Mamie dwójki dzieci jako pierwszej podano testowaną szczepionkę na koronawirusa. Wypowiedziała słowa, które przejdą do historii
  4. Ważny apel polskiego rządu ws. kwarantanny. Niewiele osób o tym wiedziało
  5. Dramatyczne informacje z zachodniej Polski. Matka zabiła 2-letnie dziecko, zrobiła to w najgorszy sposób
  6. Porażający raport WHO. W Europie jest prawie tak źle, jak w Chinach

Źródło: Youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News