Owczarek niemiecki znalazł na schodach malutkiego kotka. Właścicielka od razu chwyciła za telefon

Owczarek niemiecki znalazł na schodach malutkiego kotka. Właścicielka od razu chwyciła za telefon Źródło: wamiz

Owczarek niemiecki znalazł na schodach maleńkie stworzenie. Niewielki kotek chował się przed ogromnym psem, ale on i tak go zauważył. Cała sytuacja wydaje się dość przerażająca. Opiekunka zwierząt wszystko nagrała, dzięki czemu możemy zobaczyć ich zachowanie.

Owczarek niemiecki to rasa psów, która cieszy się w Polsce niezwykłą popularnością. Przez wiele lat były to zwierzęta najczęściej wybierane przez osoby, pragnące mieć psa. Na pewno niemały wpływ miał na to fakt, że jeden z najpopularniejszych psich aktorów był przedstawicielem tej rasy. Kobieta, która zdecydowała się na taką rasę mogła przeżyć chwile grozy, kiedy jej owczarek niemiecki znalazł na schodach maleńkiego kota. 

Owczarek niemiecki znalazł na schodach maleńkiego kotka 

Opiekunka tego psiaka wiedziała na co się decyduje, owczarek niemiecki, jako szczeniak jest maleńkim pieskiem, ale kiedy zaczyna dorastać, jego rozmiary powiększają się wielokrotnie. Owczarki niemieckie mogą stać się wyjątkowo dużymi psami. Niektórzy ze względu na ich potężne rozmiary mogą się ich bać. Czyżby inne gatunki zwierząt miały się czego obawiać? 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kiedy w domu pojawił się kot, owczarek niemiecki przez pierwsze dni był od niego izolowany, ale wiadomo było, że kiedyś musiało dojść do ich spotkania. Moment, kiedy owczarek niemiecki poznał kota został zarejestrowany na nagraniu. Kobieta, która trzymała kamerę, drżała ze strachu o jej nowego kociaka. Wystarczyła chwila, by owczarek niemiecki skrzywdził niewinnego kotka. 

Owczarek niemiecki pochylił się nad kociakiem 

Na schodach znalazła się opiekunka, niewielki kociak i owczarek niemiecki. Kobiecie zrobiło się słabo, gdy zobaczyła, co robi jej pies. Owczarek niemiecki nachylił się nad kociakiem i otworzył pysk. Opiekunka wstrzymała oddech, jeden ruch, a maleńki kotek znalazł się w pysku ogromnego psa.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcę

2. Koleżanka pokazała najnowsze zdjęcie z Tomaszem Lisem. Niewiarygodne, jak wygląda po udarze

Okazało się, że zrobił to, by pomóc małemu koledze wejść na drugie piętro. Owczarek niemiecki pokazał wielkie serduszko i udowodnił, że nie ma powodu się ich bać. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Julia Wieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa "
  2. Jedna osoba złamie prawo, wysokie kary zapłacą wszyscy. Nowe, surowe przepisy wydrenują nam kieszenie?
  3. Podczas wywiadu na żywo Krzysztof Jackowski nagle zamilkł i wpadł w trans. Potem powiedział co zobaczył w wizji
  4. Karol Strasburger wyjawił smutną prawdę o zmarłej żonie. Jego 37 lat młodsza partnerka nie była zadowolona
  5. Kasjerka odezwała się w bezczelny sposób do emerytki. Reakcja seniorki jest mistrzowska, klientów zamurowało

źródło: wamiz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News