Bobas chciał się pobawić z owczarkiem niemieckim. Reakcja psa piorunuje, wszystko się nagrało

Bobas chciał się pobawić z owczarkiem niemieckim. Reakcja psa piorunuje, wszystko się nagrało Źródło: YouTube Doggy Dogs

Owczarek niemiecki miał być kompanem dziecięcych zabaw. Wielki pies może jednak stwarzać pewne zagrożenie. Nagranie, które trafiło do sieci, szokuje. Jak skończyło się spotkanie niemowlaka z psem?

Owczarek niemiecki to jeden z tych psów, który urzeka wielu ludzi swoim wilczym wyglądem. Spore gabaryty czworonoga tej rasy mogą wzbudzać respekt. Jednak pewne dziecko nic sobie z nich nie robiło. Nagranie pokazuje prawdziwe oblicze tego wielkiego psa. Wiele osób może być nim zszokowanych.

Wielki pies i jego zakorzeniona w sercu dzikość

Nie da się ukryć, że owczarek niemiecki jest psim obiektem pożądania dla wielu ludzi. Zwierzę posiada wyjątkowy urok, który może zachwycić miłośników dużych czworonogów. Spore gabaryty jakie posiada owczarek niemiecki wiążą się również z niemałą siłą tego zwierzęcia. Czasami zdarza się tak, że ogromny pupil podczas zabawy o niej zapomina. Wówczas może spowodować spore obrażenia. Jego szczęki są wyjątkowo silne i mogą zadać okropne rany. 

W związku z powyższym owczarek niemiecki jest często wykorzystywany w służbach mundurowych. Jego umiejętności takie jak siła, wytrzymałość i posłuszeństwo idealnie sprawdzają się podczas asystowania stróżom prawa. Owczarek niemiecki często pojawia się również w naszych domostwach. Jest on jednym z najlepszych psów rodzinnych. Jednak nie zmienia to faktu, że jest on nadal dużym i silnym psem. Czasami podczas zabawy może dojść do najgorszego. Jak skończyła się ta zabawa owczarka niemieckiego z małym dzieckiem?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Owczarek niemiecki podczas zabawy z dzieckiem zachował się w niesłychany sposób

Nagranie, podczas którego pies i niemowlę razem się bawią obiegło cały Internet. Dziecko wykazało się niemałą odwagą zabierając psi przysmak. To jak zareagował na to owczarek niemiecki może wywołać nie lada zaskoczenie. Szkrab nic sobie nie robił z gabarytów zwierzaka. Bez większego zastanowienia postanowił zabrać kość należącą do psa.

Trzeba przyznać, że sytuacja zarejestrowana na nagraniu nie wyglądała zbyt bezpiecznie. Jednak pies potrafił zapanować nad swoją naturą i wykazał się względem dziecka niesłychaną łagodnością. Owczarek niemiecki rozumiał, że ma do czynienia z bobasem i zachował się w pobłażliwy sposób. W psiej głowie pewnie pojawiła się myśl, że z tak małym człowiekiem nie ma co konkurować.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakaz handlu złagodzony. Nieoficjalnie: rząd wprowadza ważne zmiany z powodu koronawirusa

2. Zbigniew Hołdys trafił do szpitala. Nie ma pewności, co się stało

Ludzie z całego świata podziwiają opanowanie tego psa. Nie da się ukryć, że po dużym zwierzaku mało kto spodziewałby się takiej łagodności. To jeden z kolejnych dowodów na to, że owczarek niemiecki jest idealnym psem domowym. Wystarczy spojrzeć na to nagranie, na którym pobłażliwie traktuje dziecko.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza. Kim jest piękność, która dogryzła Agacie Dudzie?
  2. 13-letnia Marta umiera na białaczkę. Jedyną szansą jest niezwykle drogi lek
  3. Mamy przełom ws. koronawirusa? Naukowcy informują o skutecznym leku, jest znany od 70 lat
  4. Szkoły będą prowadzić lekcje przez internet? Jest decyzja Ministerstwa Edukacji Narodowej
  5. Z ostatniej chwili: znany dziennikarz Polsatu na kwarantannie z podejrzeniem koronawirusa
  6. O krok od paniki w Zakopanem. Niepokojące doniesienia o autobusach, władze zabrały głos

Źródło: Wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News