Owczarek niemiecki w schronisko
youtube.com Inside Edition
Weronika Wasiak - 8 Maja 2020

Porzucony owczarek niemiecki zobaczył w schronisku swoich właścicieli. Myślał, że przyszli po niego, prawda wyciska łzy z oczu

Porzucony w schronisku owczarek niemiecki nagle zobaczył swoich właścicieli. Był przekonany, że opiekunowie wrócili, by odebrać. Prawda okazała się jednak zupełnie inna i o wiele bardziej dramatyczna. Serce się kraje.

Owczarek niemiecki niespodziewanie trafił do schroniska. Psiak bardzo to przeżył, dlatego gdy znów ujrzał swoich właścicieli, od razu zaczął merdać ogonkiem. Już na pierwszy rzut oka widoczna była radość z ponownego spotkania i nadzieja, że wróci do ciepłego i bezpiecznego domu. Nikt nie podejrzewał, że rodzina może zachować się w taki sposób.

Restauracje, termin otwarciaWiemy kiedy zostaną otwarte restauracje. Wiceminister podał dokładny terminCzytaj dalej

Owczarek niemiecki zobaczył swoich właścicieli. Był pewny, że przyszli po niego

Suczka imieniem Zuzu przez dwa lata cieszyła się ciepłym i bezpiecznym domem, a co najważniejsze, ukochanymi opiekunami. Ci obdarowali ją ogromem miłości i dbali o wszystkie jej potrzeby. Tym bardziej nikt nie spodziewał się, że po dwóch latach postanowią tak po prostu porzucić ją w schronisku. Rodzina zostawiła tam swojego pupila i jak gdyby nigdy nic wróciła do domu. Minęło zaledwie kilka dni, gdy znów się pojawili. Zuzu od razu ich rozpoznała. Przygnębiona wcześniej suczka zmieniła się w radosnego psiaka. Była przekonana, że właściciele w końcu po nią wrócili. Niestety, rodzina nie tylko nie zamierzała zbierać jej z powrotem do domu, ale też zrobiła coś jeszcze okropniejszego - do schroniska wrócili po nowego pupila.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

InformacjeDramatyczne informacje ws. Kacperka, nikt o nich nie mówi. Ujawniono bardzo przykre szczegółyCzytaj dalej

- Zuzu natychmiast ich rozpoznała i była bardzo podekscytowana na ich widok. Myślała, że przyszli zabrać ją z powrotem do domu, ale była w błędzie. Oni chcieli adoptować nowego szczeniaka, a widząc Zuzu jedynie podeszli do płotu i ją pogłaskali. Oczywiście odmówiliśmy im adopcji - mówiła pracownica schroniska. Rozrywający serce moment zawodu suczki został uwieczniony na nagraniu, a materiał opublikowano na youtubowym kanale "Inside Edition".

Dzisiaj grzeje:

1. Wszyscy do końca wierzyli w szczęśliwy finał. Niestety, ciało ich syna wyłowiono z rzeki

2. Zatrważające słowa Krystyny Pawłowicz ws. przyszłości naszego kraju. Wzywa do modlitwy, o co chodzi?

Internauci nie mogą uwierzyć, że ktokolwiek mógł zachować się w taki sposób. Bardzo poruszyła ich historia Zuzu i niecierpliwie czekali na informacje, czy psince udało się zyskać nową rodzinę. Na szczęście psiak trafił do nowej, opiekuńczej rodziny.

- Trudno nam było uwierzyć, że jej była rodzina ją porzuciła. Ta historia łamała nam serce. Postanowiliśmy dać jej szczęśliwe życie. Teraz już nigdy nie będzie musiała się martwić, że zostanie porzucona - mówili nowi opiekunowie Zuzu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta nie mogła nigdzie znaleźć swojego boksera. Weszła do pokoju dziecka i zaniemówiła
  2. Wstrząsające znalezisko w lesie. Policja szuka winnych krzywdy zwierząt
  3. Robili remont strychu, pod podłogą znaleźli tajemnicze pudła. Gdy zajrzeli do środka, natychmiast wezwali pomoc
  4. Tajemnicza przyjaciółka Rydzyka przerwała milczenie. Nagle bez żadnych skrupułów zdradziła jedną rzecz
  5. Fantastyczny przepis na najlepszy farsz do pierogów. Ślinka cieknie, rodzina oniemieje z zachwytu
  6. Policja uderzyła w turystów. Kilku już gorzko pożałowało, lepiej uważać

Szczeniaki tajemnicza skrzyniaW nocy ktoś podrzucił pod ich drzwi tajemniczą skrzynkę. Otworzyli ją i pobledliCzytaj dalej

Źródło: yotube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News