owczarek niemiecki
youtube.com Rocky Kanaka
Monika Majko - 3 Maja 2020

Owczarek niemiecki całe życie spędził na łańcuchu. Po raz pierwszy zobaczył morze, jego reakcja wzrusza i bawi do łez

Owczarek niemiecki przez większość swojego życia siedział w budzie, do której uwiązali go właściciele. Kiedy zwierzak w końcu został uwolniony, nie posiadał się z radości. Nowi opiekunowie czworonoga zarejestrowali jego reakcję na plażę, którą zobaczył pierwszy raz w życiu. Nagranie trafiło do sieci, jest niezwykle poruszające.

Owczarek niemiecki nie miał przyjemnego życia, zwierzak większość młodości spędził uwiązany na łańcuchu przy budzie. W końcu jego losem zainteresowali się obrońcy praw zwierząt i uwolnili psa od bezdusznych właścicieli. Kiedy nowy opiekun zabrał go na plażę, nie mógł uwierzyć w reakcję zwierzaka. Poruszające nagranie z plaży obiegło sieć.

Owczarek niemiecki niemal całe życie spędził uwiązany przy budzie. W końcu nadeszła pomoc

Kiedy Herschel trafił do schroniska, był najszczęśliwszym psem w całej placówce. Niemal całe dotychczasowe życie owczarek niemiecki spędził uwiązany przy swojej budzie, jego właściciele nie pozwalali mu na swobodne poruszanie się i poznawanie świata. Losem czworonoga zainteresowali się obrończy praw zwierząt i uwolnili zwierzaka. Długie spacery i nowe doświadczenia, których zaznał w schronisku były dla niego niezwykle radosnymi momentami w porównaniu do poprzednich lat życia.

Zagadka może wydawać się prosta, jednak to tylko pozory.Tylko pozornie zagadka jest prosta. Na zdjęciu jest 12 błędów, większość osób poddaje się przy 8Czytaj dalej

Owczarek szybko został adoptowany przez nową rodzinę, jednak opiekunowie nie poradzili sobie z jego nadmierną ciekawością i potrzebą ciągłego ruchu, która została uwolniona wraz ze zdjęciem z szyi ograniczającego go łańcucha. Psiak wrócił do schroniska, ale nie czekał długo na kolejnego opiekuna. Tym razem trafił na wyrozumiałych i kochających ludzi, którzy doskonale rozumieli jego potrzeby.

Owczarek niemiecki po raz pierwszy w życiu zobaczył plażę i fale. Właściciel czworonoga nagrał jego niezwykłą reakcje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

RosółTajemny przepis kucharzy na powalający rosół. Sekretem jest jeden składnik, o którym nikt by pomyślałCzytaj dalej

Pies w końcu ma dużo czasu na spacery i zabawę, a nowi opiekunowie starają się zapewnić zwierzakowi rozrywkę i towarzyszą mu w nowych doświadczeniach. Niedawno Herschel został zabrany przez opiekuna na plażę w okolicach Pacyfiku w Los Angeles i po raz pierwszy w życiu zobaczył morskie fale. Jego reakcja wzrusza i bawi do łez.

Dzisiaj grzeje:

1. Niestety, służby ratownicze odnalazły ciało w zbiorniku wodnym. Prokurator na miejscu, trwa przesłuchiwanie świadków

2. Tragedia w Lubelskim. Zauważyła, że ręce sąsiadki wystają ze zsypu

Opiekun zwierzaka zarejestrował kamerą jego pierwszą wizytę na plaży. Na nagraniu, które trafiło do sieci widać, jak Herschel nagle zaczyna skakać i "krzyczeć" z radości. Widać, że wielka woda zrobiła na nim ogromne wrażenie, a czworonóg jest bardzo szczęśliwy, że mógł pobawić się z falami. Niedawno pisaliśmy również o innym owczarku, którego spotkanie z basenem rozbawiło tysiące internautów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Suczka myślała, że grozi jej niebezpieczeństwo ze strony człowieka. Zdała sobie sprawę, że jest inaczej
  2. Położyła zabawkę przypominającą psa na podłodze. Golden retriever zaskoczył reakcją
  3. Zaczęła trzeć kapustą o dywan. Nawet teściowej odebrało mowę, gdy zobaczyła efekt końcowy
  4. Natalia dopiero na kwarantannie poznała prawdziwe oblicze teściowej. Jest na skraju wytrzymałości
  5. Była żona Kamila Durczoka w końcu przerwała milczenie. Wolałaby zapomnieć, wstyd zmusił ją do radykalnych kroków
  6. Pracuje w laboratorium w Wuhan. Media: miała dość plotek, wyjawiła prawdę

Krzysztof RutkowskiRutkowski ujawnia porażającą prawdę o poszukiwaniach Kacperka. Bardzo ostre słowa o policji i sądzieCzytaj dalej

źródło: Wamiz

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News