Owczarek niemiecki został najbogatszym psem na świecie. Niewiarygodne, skąd ma pieniądze

Owczarek niemiecki został najbogatszym psem na świecie. Niewiarygodne, skąd ma pieniądze Źródło: YouTube / Teenstar Broadcast

Owczarek niemiecki jest najbogatszym zwierzęciem na świecie, jego majątek jest niewiarygodny. Niczego mu nie odmawiają, wystarczyło, że się urodził.

Owczarek niemiecki stał się najbogatszym psem na świecie, jego fortuna wprawia w osłupienie nawet największych biznesmenów na świecie. Niezwykły czworonóg żyje jak król, ma służbę i kilka posiadłości. Niczego mu nie odmawiają, wystarczyło tylko, że przyszedł na świat.

Owczarek niemiecki jest milionerem

Gunther IV żyje jak król, choć jest najzwyklejszym owczarkiem niemieckim. Zwierzak porusza się prywatną limuzyną, ma służbę, która podaje mu wszystko, czego zapragnie. Posiłki przygotowuje dla niego specjalny kucharz, który dba o jakość jego diety. Podobno ulubionym posiłkiem owczarka jest kawior. Pies jest również właścicielem prywatnego odrzutowca.

Nad zdrowiem zwierzaka czuwa 12 pielęgniarek, ma on również sztab ludzi, których zadaniem jest dbać o jego komfort psychiczny i fizyczny. Czworonóg regularnie uczestniczy w aukcjach, jest również właścicielem kilku posiadłości, a jedną z nich jest była rezydencja Madonny. Wiele osób zachodzi w głowę, w jaki sposób zwierzak zdobył tyle pieniędzy, by pławić się w takich luksusach. Odpowiedź jest zadziwiająca.

Owczarek niemiecki odziedziczył fortunę po swoim ojcu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Historia Gunthera IV, który stał się najbogatszym psem na świecie, sięga aż 1991 roku. Wtedy to hrabina Karlotta Libenstein zdecydowała przed śmiercią, że spadkobiercom swojej fortuny uczyni ukochanego psa, Gunthera III. Czworonóg odziedziczył 106 milionów dolarów, a ponieważ zadbano, aby ten majątek korzystnie inwestować, suma ta znacznie wzrosła. Dziś kolejny już pies z tej "dynastii", Gunther IV, jest właścicielem pieniędzy 375 milionów dolarów.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie chcieli wpuścić jej na pokład. Wszystko przez jej koszulkę, płonęła ze wstydu

2. Niestety, nagła śmierć zabrała wybitnego profesora. Zostanie zapamiętany za swoje zasługi

Dzięki odpowiedniemu urodzeniu Gunther IV od początku żyje w luksusie i dostatku, a fortuny zazdrości mu niejeden człowiek. Zwierzak nie martwi się jednak nieprzychylnymi opiniami, korzysta ze swojego życia na maksa i jest niezwykle radosnym i przyjacielskim psem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. W sieci pojawiły się wstrząsające zdjęcia z domu opieki. Nie mieści się w głowie, jaka rzecz dzieje się ze schorowaną 80-latką
  4. Genialny trik na rozpoznanie prawdziwego miodu. Potrzebujesz tyko szklanki z wodą, aby poznać, czy nie zostałeś oszukany
  5. Nagle podczas porodu z kobietą stała się porażająca rzecz, natychmiast chwycono aparat. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach [ZDJĘCIE]  

źródło: Wamiz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News