Zauważyła, że codziennie jest obserwowana przez dziurę w płocie. Gdy poznała prawdę, jej reakcja zwaliła sąsiadów z nóg

Zauważyła, że codziennie jest obserwowana przez dziurę w płocie. Gdy poznała prawdę, jej reakcja zwaliła sąsiadów z nóg Źródło: YouTube.com Peeking Penny

Owczarek niemiecki mieszkający w sąsiedztwie okazał się niesamowicie ciekawskim psem. Postanowił on patrolować nie tylko swoje podwórko, lecz także czujnie sprawdzać, jak sprawy mają się u sąsiadów. Kobieta od jakiegoś czasu zwracała uwagę na pobliski dom i po jakimś czasie zauważyła, że codziennie jest obserwowana przez małą dziurę w płocie. Gdy zrozumiała co się dzieje zdecydowała się podjąć działania.

Owczarek niemiecki to pies, który kojarzy się jako świetny obrońca własności prywatnej. Wiele osób chętnie przygarnia go pod swój dach wiedząc, że często już sam widok postawnego psa sprawi, że złodzieje zrezygnują z odwiedzin. Jednak w tym wypadku było zupełnie inczej. Kobieta wzięła sprawy w swoje ręce, a jej reakcja zwaliła sąsiadów z nóg.

Obok mieszka bardzo ciekawski owczarek niemiecki

Owczarek niemiecki chyba się nudził, bo zaczął zaglądać przez ogrodzenie do sąsiadującego domu. Jennifer Bowman zauważyła, że codziennie jest obserwowana przez dziurę w płocie, lecz obserwująca ją para oczu nic nie robiła sobie z tego, że sąsiadka wie o całym procederze. Okazało się, że jedną z ulubionych rozrywek pewnego owczarka niemieckiego, mieszkającego na co dzień w Kalifornii, jest zaglądanie na podwórko obok. Jennifer nie spodziewała się odkrycia podglądacza, ale tego, że okaże się nim owczarek niemiecki z sąsiedztwa, na pewno nie mogła się spodziewać. Pies codziennie spoglądał przez małe dziurki w płocie lub skakał powyżej ogrodzenia, by wszystko lepiej widzieć. Kobieta zdecydowała się na konkretne działania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jej reakcja zwaliła sąsiadów z nóg

Jennifer Bowman z Kalifornii podjęła wyjątkowo nietypowe kroki, ale udowodniła, że na świecie wciąż są jeszcze ludzie, którzy potrafią z życzliwością podchodzić do innych. Zamiast pójść z pretensjami do sąsiadów zdecydowała się na wprowadzenie małej zmiany w swoim płocie. Skaczący owczarek niemiecki swoją masą ciała sprawił, że jej ogrodzenie zaczęło się nieco przechylać, dlatego zdecydowała się powiększyć dziury na wysokości wzroku psa i ułatwić mu codzienne zaglądanie na jej podwórko. Owczarek niemiecki szybko docenił pomysłowość i zaczął chętnie korzystać z udogodnienia stworzonego przez Jennifer.

Dzisiaj grzeje: 1. Ważny komunikat MSZ. Nagła zmiana w ostatniej chwili, wielu Polaków odetchnie z ulgą

2. Warszawa: Autobus rozerwał się w trakcie jazdy. Niepokojące doniesienia ze stolicy, do szpitala trafiła jedna osoba

Chwila pracy, a radość obydwojga niesamowita

Owczarek niemiecki codziennie pojawia się w wyciętych przez Jennifer dziurach, a kobieta umieszcza w internecie filmy dokumentujące te przezabawne spotkania. Nosek wystający z płotu oraz ciekawskie oczy spoglądające z nadzieją na otrzymanie małego przysmaku podbiją serca internautów. Trzeba przyznać, że widok jest naprawdę rozbrajający i patrząc na radość psa, łatwo zrozumieć dlaczego Jennifer tak bardzo lubi swojego futrzastego podglądacza.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy jest coś lepszego niż słodkie kotki? Aż chce się je wyściskać
  2. Poprosili weterynarza o uśpienie agresywnej suczki. Kiedy lekarz zbadał psa, odkrył prawdę
  3. Jeśli ją masz, natychmiast usuń, zamienia telefon w bezużyteczną cegłę. Eksperci ostrzegają
  4. Wrzucił do internetu nagranie. Chwilę później zginął w tragicznych okolicznościach
  5. 77-latka włożyła kartę do bankomatu i wprowadziła kod PIN. Sekundy później ktoś zaszedł ją od tyłu, popełnił wielki błąd
  6. WHO nagle zmienia zdanie. Chodzi o maseczki

Źródło: Wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News