Na śląsku kobieta z supłem wisielczym na szyi potrzebowała pilnej pomocy. Nagle owczarek niemiecki podjął trop

Na śląsku kobieta z supłem wisielczym na szyi potrzebowała pilnej pomocy. Nagle owczarek niemiecki podjął trop Źródło: wikipedia/111_emergency/

Owczarek niemiecki uratował kobiecie życie. Sytuacja była naprawdę dramatyczna, a każda sekunda miała ogromne znaczenie, jednak pies błyskawicznie doprowadził policjantów do poszkodowanej.

Owczarek niemiecki znów okazał się niezawodnym ratownikiem. Czworonóg został zaangażowany w niezwykle poważną akcję i w chwili, gdy jedna minuta mogła zadecydować o tragicznym finale, w mgnieniu oka dotarł na miejsce. Dzięki niemu funkcjonariusze mogli pomóc kobiecie, która z supłem na szyi przestawała oddychać. 

Wstrząsający telefon od przyjaciółki 

Zdarzenie miało miejsce w minioną sobotę w Jasienicy, w godzinach wieczornych. Kobieta otrzymała telefon od swojej 36-letniej przyjaciółki, który miał być pożegnaniem. Chwilę po zakończeniu połączenia na jej telefon przyszło kilka wiadomości SMS, w których zostało dokładnie opisane, w jaki sposób przyjaciółka chce odebrać sobie życie. 

Przerażona od razu zawiadomiła policję, która ruszyła do akcji. Mundurowi zjawili się pod domem kobiety, a ta zdradziła kilka miejsc, do których mogła udać się jej przyjaciółka. Funkcjonariusze wiedzieli, że nie mają czasu do stracenia, a każda sekunda może być ostatnią dla 36-latki. Rozpoczęli poszukiwania, sprawdzając również okoliczne, opuszczone budynki. Zaangażowano do akcji także specjalnie wyszkolonego psa policyjnego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Działali szybko. Nagle owczarek niemiecki podjął trop 

W pewnej chwili owczarkowi udało się podjąć trop i już po chwili doprowadził policjantów do 36-latki. Nieprzytomna kobieta wisiała z zaciśniętym wokół szyi supłem i z każdą chwilą oddychała coraz słabiej. Funkcjonariusz ułożył poszkodowaną na ziemi i rozpoczął reanimację. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kupił szczeniaki, myślał że to psy obronne. Zaczęły rosnąć w ekspresowym tempie, okazały się być zupełnie innymi zwierzakami

2. Emerytura pomostowa z nowymi limitami. Zmiany już we wrześniu

Już po chwili odzyskała przytomność i zaczęła płynniej oddychać. Po zaledwie paru minutach dostała kilku ataków epilepsji, występujących jeden po drugim. Mundurowym jednak udało się zapanować nad całą sytuacją. Po ułożeniu poszkodowanej w pozycji bezpiecznej, wyczekiwali karetki pogotowia. Jak wiadomo, 36-latka powoli dochodzi do siebie i najprawdopodobniej czeka ją konsultacja psychologiczna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mało kto wie, że Piotr Woźniak-Starak miał BRATA. Nikt nic o nim nie mówi, znamy prawdę. Wiemy, kim jest
  2. Pierwsze słowa rodziny Piotra Woźniaka-Staraka po tragedii. Opublikowali nekrolog, który rozrywa serce
  3. Ostatni prezent Woźniaka-Staraka dla żony był wyjątkowy. Wydał 16 milionów
  4. Mama Agnieszki Woźniak-Starak to przepiękna kobieta. Wiadomo po kim gwiazda odziedziczyła urodę
  5. Wiadomo gdzie znajdzie się grób Piotra Woźniaka-Staraka. Wiele osób może się zdziwić

Źródło: superexpress

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu