Zobaczyliśmy, co robi owczarek i popłakaliśmy się ze śmiechu. Filmik podbija sieć

Zobaczyliśmy, co robi owczarek i popłakaliśmy się ze śmiechu. Filmik podbija sieć Źródło: WoofMeow YouTube.com

Ten owczarek stał się prawdziwą gwiazdą internetu po tym, jak film z jego wyczynami trafił do sieci. Trudno uwierzyć w to, co wyrabia psiak. Każdy kto obejrzy nagranie, będzie pod wrażeniem jego umiejętności. Zwierzak zawstydziłby większość z nas, ale widząc jego wybryki trudno powstrzymać śmiech.

Owczarek belgijski widoczny na filmie został uchwycony w kilku typowych dla siebie sytuacjach i naprawdę robią one wrażenie. Trudno uwierzyć, że patrzymy na psa, a nie na wyjątkowo chudego kangura. Pies pokazał, że wystarczy jedynie odrobina treningu i nic nie jest niemożliwe. 

Owczarek belgijski zawstydza swoją sprawnością

Owczarek byłby nieocenionym nabytkiem dla każdej drużyny lekkoatletycznej szukającej nowych zawodników w dyscyplinie skoku wzwyż. Film z jego zdolnościami został umieszczony na YouTubie na profilu "WoofMeow" i z miejsca wprawił internautów w osłupienie. Jednocześnie to, że każdy skok widzimy w zwolnionym tempie, sprawia, że cała sytuacja jest wyjątkowo komiczna. Szczególnie moment, w którym mimo wysiłków psiak wraz z towarzyszem nie jest w stanie wbiec po pionowej ścianie skarpy, bo piasek zaczął osypywać mu się pod łapami. Jak widać, nie wpłynęło to na hart ducha zwierzaka i niestrudzenie wciąż robi swoje, wywołując rozbawienie u każdego, kto na to patrzy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zabawę kochają najbardziej

Owczarek belgijski na tle nieba i sięgający piłki zawieszonej na gałęziach drzewa? To właśnie zobaczycie w nagraniu, które stało się prawdziwym hitem w sieci. Każde zadanie stawiane przed psem to dla niego świetna zabawa. Owczarki belgijskie słyną ze swojej żywiołowości oraz sprawności fizycznej, która w połączeniu z zamiłowaniem do dobrej zabawy sprawia, że zajmowanie się takim zwierzakiem jest nie lada wyzwaniem. Widząc, jak owczarek wchodzi po niemal pionowej ścianie wszyscy przecierają oczy ze zdumienia. Nie wystarczy bez końca rzucać piłki, ten właściciel musi zdecydowanie bardziej się wysilić, aby zmęczyć swojego pupila.

Dzisiaj grzeje: 1. PKW właśnie przekazała pierwsze dane dot. frekwencji. Liczba może być zaskoczeniem dla wielu

2. Dziecko spotkało w łóżku husky'ego. Zachowanie czworonoga rozkłada na łopatki

Uchwycony w locie owczarek to najlepsze, co dziś zobaczycie

Owczarek belgijski to prawdziwy atleta i chociaż niektóre jego pozy sprawiają, że do oczu napływają ze śmiechu łzy, to uwierzcie nam, że spędzenie kilku minut na oglądaniu jego wyczynów jest jednym z najlepszych pomysłów na spędzenie niedzielnego popołudnia. Trudno znaleźć coś co będzie się oglądało równie dobrze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Golden retriever bał się burzy, nagle podeszło do niego dziecko. Wtedy stało się niezwykłe
  2. Ojciec pozwala córeczce bawić się z pytonem. Nie widzi w tym nic złego. Wideo
  3. Bliski przyjaciel i współpracownik Rydzyka ujawnił o nim całą prawdę. Do tej pory milczano o jego słowach
  4. Irena Kwiatkowska przeżyła śmierć kliniczną. Opowiedziała, co zobaczyła
  5. Ministerstwo oficjalnie oznajmiło zmiany w prawie. Wraca system z PRL
  6. PILNE: Wrocław. Złodziej ukradł puszkę z datkami na bezdomne zwierzęta. Potrzebna pomoc w zidentyfikowaniu mężczyzny

Źródło: Wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News