otyłość Amalie Jennings
www.youtube.com/BarcroftTV
Maja Lachowicz - 6 Czerwca 2019

Ożenił się z otyłą kobietą. Rodzina natychmiast się od niego odwróciła

Czy otyłość wyklucza możliwość znalezienia miłości? Ta para z pewnością temu zaprzeczy. Chociaż połączyło ich wielkie uczucie, to ich problemy dopiero się zaczęły. Wszystko ze względu na rodzinę pana młodego, której bardzo nie spodobała się jego żona.

Chorobliwa otyłość często jest powodem wykluczenia społecznego i sprawia, że osoby, które na nią cierpią są nieszczęśliwe i nienawidzą swojego ciała. Tak też było w przypadku pochodzącej z Danii Amalie Jennings, która miała problemy z otyłością już od pierwszych lat życia. Rówieśnicy często jej dokuczali, co przyczyniło się do niskiej samooceny, izolowania się od ludzi, a w końcu okaleczania się.

Świat według Kiepskich - Boczek pokazał córkęBoczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypominaCzytaj dalej

- Odkąd pamiętam, byłam gruba i oczywiście byłam z tego powodu traktowana gorzej. Moje najstarsze wspomnienie zastraszania sięga przedszkola. Miałam około czterech lat i pamiętam, jak dzieci się ze mnie śmiały. Nienawidziłam patrzeć w lustro, nienawidziłam siebie i tego, kim się stałam. Nic na mnie nie pasowało, a gdy byłam dzieckiem, musiałam robić zakupy w dziale kobiecym, aby dostać cokolwiek, co by na mnie pasowało - wspomina z żalem Amalie Jennings.

Otyłość jej nie przeszkodziła. Znalazła męża "on-line"

Nieszczęśliwa Dunka postanowiła wyjść światu naprzeciw i zaczęła udzielać się w sieci. Dostrzegł ją pewien Brytyjczyk, którego zainteresowała jej osobowość. Od tego czasu wszystko się zmieniło. Na początku myślała, że to starszy mężczyzna szukający młodej kobiety, z którą mógłby rozmawiać. Okazało się jednak, że są w tym samym wieku.

- A jeśli chodzi o relacje online, poznajesz osobę w inny sposób. Oczywiście widzieliśmy zdjęcia siebie, ale minęło trochę czasu, zanim zaczęliśmy rozmawiać przez kamerkę. Byłam wtedy tak niepewna siebie i jak tylko mogłam, ukrywałam swoje ciało. Sean jednak wcale nie zwracał uwagi na moje cudaczne próby tuszowania wagi. On po prostu chciał ze mną porozmawiać. Staliśmy się więc najlepszymi przyjaciółmi. Zajęło nam to trochę czasu, zanim zdaliśmy sobie sprawę, że jesteśmy w sobie zakochani - przyznała Amelie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Styl pierwszych damAgata Duda zmiażdżona przez Jolantę Kwaśniewską? Mamy zdjęcia, ostatnie z nich mówi samo za siebieCzytaj dalej

Na swoim profilu Amalie publikowała miłosne wiersze, jednak Sean nie domyślił się, że chodzi o niego. W końcu zebrała się na odwagę i wyznała mu, co do niego czuje. Miała nadzieję, że odwzajemni jej uczucia i tak się właśnie stało! Zaczęli się spotykać, niezbyt często z powodu dużej odległości, ale po dziewięciu latach to się zmieniło. 2 lata temu na jednej z plaż wzięli ślub.

Ojciec pana młodego odtrącił go po ślubie z Amalie

Para jest dziś bardzo szczęśliwa, ale musieli się pogodzić z pewną stratą. Ojciec Seana zerwał z nim kontakt zaraz po ślubie. Nie potrafił zrozumieć, dlaczego syn nie związał się z „normalną” kobietą. Amalie ciężko to przeżyła, bo wiedziała, że przez jej tuszę ukochany stracił ojca. Zdarza się, że obcy ludzie zaczepiają mężczyznę i pytają, czy jest „nakarmiaczem". Czy celowo tuczy żonę, by spełniać swoje chore fantazje. Odpowiada im ze spokojem.

- W przypadku różnic wagi zawsze znajdą się ludzie, którzy będą komentować niepochlebnie: „Dlaczego jesteś z nią? Wyglądacie komicznie”, „Dlaczego nie zadajesz się z kimś normalnym?” Ja wtedy od razu biegnę z wyjaśnieniem, ponieważ nigdzie nie jest napisane, że gruby ma być z grubą osobą, a chudy z chudą. Chciałbym, żeby więcej ludzi było dumnych ze swojego partnera, bo dzięki temu są bardziej dumni z siebie, że dokonali takiego wyboru - opowiada Sean.

Dzięki swojemu mężowi Amalie w końcu zaakceptowała siebie i jest szczęśliwa. Dostrzega swoje piękno i pragnie, by inni brali z niej przykład.

Źródło: www.youtube.com/BarcroftTV

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Kim jest Jacek Cichopek?! Kasia przestała ukrywać życie prywatne przed mediami
  4. Dzisiaj tylko w jednym województwie będzie bezpiecznie. Uważajcie, może spaść grad wielkości kurzych jaj, służby oficjalnie ostrzegają
  5. Jackowski wszystko przewidział. Służby od rana przestrzegają Polaków jak uniknąć zagrożenia
  6. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel

Katarzyna DowborKatarzyna Dowbor nie jest tak kryształowa, jak myśleliście? Mroczne fakty wyszły na jaw, w ósmy aż trudno uwierzyć, a jednakCzytaj dalej

Źródło: www.popularne.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News