Otylia Jędrzejczak gęsto tłumaczy się ze swoich słów o Joannie Mazur. Poruszenie w sieci

Otylia Jędrzejczak gęsto tłumaczy się ze swoich słów o Joannie Mazur. Poruszenie w sieci Źródło: Instagram - Otylia Jędrzejczak

Otylia Jędrzejczak była w ostatnim czasie ostro krytykowana w związku ze słowami, jakich użyła wobec Joanny Mazur. Była reprezentantka Polski zdecydowała się na szczerą wypowiedź na temat wrażeń po materiale na temat niewidomej uczestniczki Tańca z gwiazdami.

Otylia Jędrzejczak niespodziewanie zdecydowała się na komentarz po obejrzeniu materiału o tragicznych warunkach do życia jednej z uczestniczek Tańca z gwiazdami. Była pływaczka nie zadeklarowała jednak swojego wsparcia, postanowiła natomiast przedstawić swój punkt widzenia na tę przykrą sprawę. Okazało się, że Jędrzejczak widzi wszystko zupełnie inaczej, niż zostało to przedstawione w tanecznym show oglądanym przez miliony Polaków.

Komentarz pływaczki rozwścieczył Polaków. Pojawiły się setki komentarzy kierowanych do autorki wpisu, dzięki którym dowiedzieliśmy się, że internauci nie przyjęli jej słów ze zrozumieniem. Była reprezentantka Polski postanowiła zareagować na taki odzew ze strony fanów programu i wytłumaczyła swoje słowa, by nie spotykać się z tak wielką krytyką.

Otylia Jędrzejczak jest krytykowana za swój wpis

Przed laty Otylia Jędrzejczak była jedną z najwybitniejszych Polek kojarzonych ze sportem. Pływaczka święciła wielkie triumfy na różnych zawodach i cieszyła się wielką popularnością. Polacy doceniali jej zaangażowanie w promocję sportu w naszym kraju, dlatego kobieta często pojawiała się w telewizji, a w prasie również mogliśmy spotkać się z licznymi wywiadami i publikacjami dotyczącymi Jędrzejczak.

Jej kariera zakończyła się już dość dawno, jednak nie oznacza to, że pływaczka przestała udzielać się publicznie. Niedawno pojawił się jej komentarz w sprawie występu Joanny Mazur w Tańcu z gwiazdami. Dotyczył on przede wszystkim przedstawienia warunków, w jakich żyje utalentowana biegaczka. Dowiedzieliśmy się, że są one dalekie od przyzwoitości.

-  Znam drugą wersję niż wersja Joanny Mazur i znam też fundusze, jakie otrzymuje, więc tak naprawdę każdy z zawodników na jej poziomie, posiadający sponsorów i partnerów może zainwestować w wynajęcie mieszkania. Ten materiał był pokazany naprawdę mocno, natomiast myślę, że ma dwie strony medalu - mówi Otylia Jędrzejczak, wskazując na to, że być może z mieszkaniem Mazur nie jest tak źle, jak mogłoby się wydawać.

Otylia Jędrzejczak przedstawiła swoje poglądy na problem Joanny Mazur

Pojawiło się wiele negatywnych komentarzy, w związku z czym Jędrzejczak poczuła, że musi uzupełnić swoje słowa o kolejne wyjaśnienia, które pozwolą zrozumieć jej poglądy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jeszcze raz chcę podkreślić, że nikogo nie oceniam, a jedynie porównuję, przedstawiam obecną sytuację do tej, która była, gdy ja uprawiałam sport. Nie odnoszę się do konkretnej sytuacji, ale mówię o tym, jak zmieniło się finansowanie sportowców na przestrzeni lat. Nie chcąc zaogniać sytuacji, powiem tylko, że dostałam kilkanaście wiadomości od sportowców niepełnosprawnych, którzy dziękowali mi za tę wypowiedź. Joanna ma swoje życie i sama wybiera swoją drogę, a mnie nic do tego. Trzymam kciuki za Jej dalszą karierę sportową - napisała była pływaczka.

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Tak PIĘKNYCH oczu nie ma chyba żadna 19-latka!
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Wielu nie miało o tym pojęcia. Żona Pawła Domagały to gwiazda hitowego serialu TVN
  4. Wieniawa miała zbyt krótką sukienkę i będzie tego żałować. Jej kobiecość zobaczyli wszyscy (Nagranie)
  5. Anna Mucha wstawiła pikantne zdjęcie z lodem. Panom podniesie się ciśnienie
  6. Marta z "Na wspólnej" pokazała wszystkie swoje wdzięki. Zdjęcia zapierają dech w piersi

źródło: Onet

Następny artykuł