Otylia Jędrzejczak długo ukrywała to przed mediami. Właśnie się okazało, że jest w kolejnej ciąży

Otylia Jędrzejczak długo ukrywała to przed mediami. Właśnie się okazało, że jest w kolejnej ciąży Źródło: youtube.com/Magazyn Gala

Otylia Jędrzejczak postanowiła podzielić się ze wszystkimi szczęśliwą nowiną. Długo ukrywała swoją ciążę, ale ta jest już tak widoczna, że musiało to wyjść na jaw wcześniej czy później. Sportsmenka podzieliła się tym na Instagramie dołączając zdjęcie.

Otylia Jędrzejczak doświadczyła tego, jak to jest być mamą już 2 lata temu. Wtedy na świat przyszło pierwsze dziecko jej i jej partnera. Córka Marcelina stała się codziennym promykiem dla rodziców, dlatego ci postanowili pomyśleć o towarzystwie dla małego szkraba.

Otylia Jędrzejczak poinformowała o tym wszystkich fanów i obserwatorów

Niesamowicie zdziwiło wszystkich najnowsze zdjęcie na profilu Otylii. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że brzuszek jest już całkiem spory. Radość także musiała być przeogromna, skoro pływaczka nie mogła się już dłużej wstrzymać od informacji o ciąży.

- Kochać to dawać z siebie jak najwięcej każdego dnia. Kochać własne dziecko to uczucie jakie poznałam dwa lata temu i każdego dnia doświadczam jeszcze bardziej :) Czasem zadaje sobie pytanie, czy można kochać bardziej albo inaczej - czy można tę miłość podzielić albo rozmnożyć? Każda kartka mojego życia nabiera barw, a już niedługo będę mogła się przekonać, jak to jest dawać siebie jeszcze jednej małej istotce #rodzina #szczescie #mama - takie piękne i pełne miłości słowa można przeczytać na jej profilu na Instagramie.

Szczęśliwym tatą jest partner Otylii, Paweł Przybyła, który również ma zamiłowanie do sportu. Prowadzi zajęcia wychowania fizycznego w jednym z liceów, a kiedyś był zawodnikiem koszykarzy w Cracovii Kraków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Otylia mimo ciąży nie zwalnia tempa - wykłada na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, a do tego prowadzi fundację. 35-latka powinna teraz o siebie zadbać i zwolnić. Po urodzeniu się Marceliny pływaczka rzeczywiście na jakiś czas wycofała się z życia publicznego.

To na pewno nie koniec szczęśliwych wydarzeń w związku Otylii, ponieważ parę czeka kiedyś jeszcze ślub. Zaręczyła się z Pawłem Przybyłą już 2 lata temu, a wierni fani wyczekują, kiedy sportsmenka pokaże zdjęcie w długiej, białej sukni.

Fot. instagram.com/otyliaswim

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską, co się stało?
  2. Jan Englert ma poważne problemy ze ZDROWIEM?! Beata Ścibakówna walczy o męża
  3. Małgorzata Rozenek wrzuciła do sieci zdjęcie w samych majtkach. Nie uwierzycie, ile na tym zarabia, astronomiczne kwoty
  4. Oniemiejecie. Tak wyglądała Małgorzata Kożuchowska w dniu swojego ślubu, petarda to mało powiedziane
  5. Media zelektryzowała dziś smutna wiadomość. Doda trafiła wczoraj do szpitala
  6. TVN pilnie przekazuje ostrzeżenia wielkiego banku. Twoje pieniądze są zagrożone

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News