Otylia Jędrzejczak przerywa milczenie
wikipedia
Oktawian Góral - 19 Maja 2020

Otylia Jędrzejczak opowiada swoją historię. Jest pełna bólu i cierpienia

Otylia Jędrzejczak, polska medalistka olimpijska, przerywa milczenie. Po wielu latach nieobecności w mediach, zdecydowała się wydać swoją autobiografię. Otylia Jędrzejczak opisuje historię swojego życia. Jest ona pełna bólu oraz cierpienia. Zaskakujące fakty z życia znanej sportsmenki.

Otylia Jędrzejczak stała się dumą Polaków, kiedy zdobywała medale olimpijskie w pływaniu. Wszyscy mówili wtedy o Otylii, była na językach całej Polski. W pewnym momencie jednak medialny słuch o niej zaginął. Pływaczka oddała się wtedy macierzyństwu i rodzinie, jednak to nie wszystko. W tym czasie wydarzyło się w jej życiu prawdziwe piekło. Otylia Jędrzejczak wyjawia wstrząsające fakty, o których nie wszyscy wiedzieli. Polska pływaczka na kartach swojej autobiografii porusza wywołujące łzy fakty.

Pies i dzieckoMałe dziecko zbliżyło się do wielkiego psa. Reakcja pupila była jedyna w swoim rodzaju, wszystko się nagrałoCzytaj dalej

Otylia Jędrzejczak wydała wzruszającą autobiografię pt. "Moja historia" - pływaczka opisuje w niej swoje życie takim, jakie było - nie cenzuruje gorzkich chwil.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Psy i koty12 zdjęć pokazujących, jak koty rządzą psami. Ciężko powstrzymać śmiech, nr 4 i 6 bawią do łezCzytaj dalej

Otylia Jędrzejczak ruszyła z promocją "Mojej Historii", czyli swojej autobiografii. Pływaczka w związku z publikacją znów pojawiła się w mediach. Dziennikarze często wracali do sprawy jej wypadku z 2005 roku. Przypomnijmy - w 2005 roku medalistka spowodowała wypadek śmiertelny, w wyniku którego zmarł jej brat - Szymon Jędrzejczak. Wizerunek olimpijki mocno ucierpiał, ludzie odwracali się od niej. W wyniku procesu Otylia Jędrzejczak usłyszała wyrok. Za nieumyślne spowodowanie wypadku śmiertelnego została skazana na 9 miesięcy pozbawienia wolności oraz prace społeczne. Czy Otylii łatwo było żyć z myślą, że spowodowała wypadek?

Otylia Jędrzejczak chciała popełnić samobójstwo

Otylia Jędrzejczak w "Mojej historii" dzieli się z czytelnikami wstrząsającym wyznaniem. Pływaczka pisze, że bardzo długo nie mogła dojść do siebie po wypadku. Cały czas rozmyślała o nim, analizowała swoje zachowanie. Medalistka zdradza, że miała myśli samobójcze. Postanowiła jednak walczyć o siebie. Przy życiu trzymała ją troska o rodziców, których bardzo mocno kocha i szanuje.

Czytelnik "Mojej historii" dowiaduje się jednak znacznie więcej. Na kartach autobiografii Otylia Jędrzejczak dzieli się bardzo intymnymi wspomnieniami. Niestety i one nie należą do najweselszych.

Otylia Jędrzejczak straciła dziecko

Pływaczka opisuje traumatyczne przeżycie, jakim było poronienie dziecka. Tak jakby ból Otylii był niewystarczający, została ponownie wystawiona na bolesne przeżycia przez los. Gdy po utracie dziecka przebywała w szpitalu, nie została nigdy odwiedzona przez swojego partnera. Sprawiło jej to ogromny, niewyobrażalny ból.

Powrót do normalności była dla Otylii bardzo mozolny. Poronienie wywarło ogromny wpływ na nią i jej sposób postrzegania świata. Pływaczka bała się myśleć o ponownym zajściu w ciążę. Zastanawiała się, jak będzie tym razem.

Dzisiaj grzeje:

1. Badania potwierdziły rzecz, której najbardziej obawiali się lekarze. Chodzi o COVID-19

2. Z ostatniej chwili: Wiemy, kiedy odbędą się matury i egzaminy. Szef MEN potwierdził datę

Wydaje się, że obecnie los postanowił uśmiechnąć się do Otylii Jędrzejczak. Jak pisze w autobiografii czuje się szczęśliwa i spełniona. Próbuje układać swoje życie, patrząc pozytywnie na otaczający świat. Aktualnie Otylia Jędrzejczak pozostaje w związku z Pawłem Przybyłą, z którym są w szczęśliwym związku. Para wspólnie wychowuje dwójkę dzieci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szumowski przekazał kluczowe informacje. Poważne zmiany już od 15 czerwca
  2. Mama Roberta Lewandowskiego opowiedziała całą prawdę o śmierci męża. Po latach poznaliśmy druzgocące szczegóły
  3. Nieprawdopodobne informacje o wnuku Magdy Gessler. Syn restauratorki zdradził rodzinną tajemnicę
  4. Daniel Olbrychski zabrał syna na spotkanie z Janem Pawłem II. Wkrótce stała się niebywała rzecz
  5. Dramatyczne poszukiwania dwóch młodych mężczyzn na Zalewie Szczecińskim. Służby pracują już drugi dzień
  6. Biedronka właśnie poszła na całość. W Lidlu, Kauflandzie i Auchan razem wziętych nie ma nic lepszego

Mama, w wyniku tragedii, straciła dwie córeczkiMama mogła tylko patrzeć, jak jej 3-letnie córeczki umierają. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła całą miejscowościąCzytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News