Otylia Jędrzejczak East News
East News AGENCJA SE
Mateusz Sidorek - 18 Maja 2020

Śmierć brata to niejedyna tragedia Otylii Jędrzejczak. Sportsmenka poroniła, zachowanie partnera nie mieści się w głowie

Po zakończeniu kariery Otylia Jędrzejczak uchyliła przed fanami do swojego życia prywatnego. Do tej pory większość osób myślała, że śmierć brata to jedyna tragedia, jaką przeżyła była pływaczka. Okazało się jednak, że Otylia Jędrzejczak doświadczyła dużo więcej. Gwiazda poroniła, jak informuje portal Pomponik.pl.

Otylia Jędrzejczak niedawno zdobyła się na ogromną szczerość. W swojej książce opisała traumatyczne przeżycia, jakich doświadczyła przez wszystkie lata. Okazuje się, że śmierć brata to niejedyna tragedia, jaka spotkała byłą pływaczkę. W dodatku ze wszystkim Jędrzejczyk musiała zmierzyć się sama, ponieważ jej partner nie potrafił zachować się odpowiednio.

Pogrzeb Kornelii KrassowskiejPorażające sceny po pogrzebie 16-letniej Kornelii. Musiała interweniować policjaCzytaj dalej

O wypadku, w którym Otylia Jędrzejczak straciła brata, mówiła cała Polska. Była to tym bardziej trudna sytuacja ze względu na to, że to właśnie Otylia wtedy prowadziła samochód. Jednak fakt, że sportsmenka w przeszłości poroniła, był nieznany dla większości fanów. Gwiazda przeżyła dużą tramę związaną z tą tragedią. Nie pomógł jej też ówczesny partner, którego zachowanie może wywołać szok.

Otylia Jędrzejczak poroniła w przeszłości

Otylia Jędrzejczak długo próbowała sobie poradzić ze straszną traumą. Dopiero po latach była sportsmenka nauczyła się o tym mówić. Jak informuje serwis Pomponik.pl, Otylia przyznała, że utrata dziecka może prowadzić do bardzo przykrych konsekwencji psychicznych. Swoje trudne przeżycie opisała w książce, którą niedawno wydała. Tam też opisała zachowanie ówczesnego partnera.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ślub szokująca prawdaPoślubił miłość swojego życia. Podczas nocy poślubnej odkrył porażającą prawdę, jej wyznanie go zdruzgotałoCzytaj dalej

- Tak, wprawdzie powiedziałam mu, że nie musi mnie odwiedzać, ale ja na jego miejscu i tak bez wahania spakowałabym się i przyjechała - cytuje słowa sportsmenki Pomponik.pl. - Przeżycie poronienia ma ogromny wpływ na psychikę i może skończyć się depresją. Powrót do normalnego życia albo decyzja o kolejnej ciąży bywają naprawdę trudne. Boisz się i zastanawiasz, jak będzie tym razem.

Dzisiaj grzeje:

1. Znaleziono zwłoki 30-letniego aktora. Obok leżało ciało jego partnerki, niewyobrażalna tragedia

2. Wielki smutek w domu Marty Kaczyńskiej. Nastąpiło bolesne rozstanie

Otylia Jędrzejczak przyznała, że ta tragedia zostawiła w niej trwały ślad. Stan psychiczny sportsmenki uległ znacznemu pogorszeniu. Nie pomógł jej też fakt, że w trudnej sytuacji została opuszczona przez ówczesnego partnera. Jak informuje Pomponik.pl, mężczyzna nie odwiedził jej nawet w szpitalu. Opuścił ją, a wcześniej również nie udzielił żadnego wsparcia. Pisaliśmy również o wypowiedzi Otylii w sprawie śmierci brata.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pielęgniarka przerywa milczenie. Od miesiąca czeka na wynik swojego testu
  2. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu
  3. Możesz dostać dodatkowo nawet 4000 złotych z ZUS-u, jeśli spełniasz określone warunki. Nie każdy się załapie
  4. Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z Janem Pawłem II. Opis wywołuje łzy u każdego
  5. Adoptował słodkiego psiaka, nagle prawda wyszła na jaw. Weterynarz zobaczył zwierzę i wezwał policję
  6. Przenigdy nie kupuj chińskiego czosnku. Rozpoznasz, że nie jest z Polski po 3 ważnych szczegółach

Znaki zodiakuZnak zodiaku zdradza, jaką kobieta będzie mamą. Trzy znaki wyjątkowo nadają się do tej roliCzytaj dalej

źródło: Pomponik.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News