Zdjęcie Otylii Jędrzejczak w zaawansowanej ciąży podbija sieć. Niechcący zdradziła płeć dziecka?

Zdjęcie Otylii Jędrzejczak w zaawansowanej ciąży podbija sieć. Niechcący zdradziła płeć dziecka? Źródło: Instagram/Otylia Jędrzejczak

Otylia Jędrzejczak jest mamą dwuletniej Marceliny, a niedługo urodzi kolejne dziecko. Jej zdjęcia w zaawansowanej ciąży podbijają internet, lecz fani zastanawiają się, czy w swoim wpisie pływaczka nie zdradziła przez przypadek płci dziecka.

Otylia Jędrzejczak niedługo kolejny raz zostanie mamą. Jej pierwsza pociecha, Marcelina, przyszła na świat w 2017 roku. Obecnie pływaczka jest w zaawansowanej ciąży, a zdjęcia jej krągłego brzuszka podbijają sieć. Być może mistrzyni olimpijska przez przypadek zdradziła płeć swojego potomka - opublikowała ostatnio zdjęcie z pływalni, które zrobiło zamieszanie wśród fanów. 

Otylia Jędrzejczak kolejny raz zostanie mamą 

Otylia Jędrzejczak jest związana z Pawłem Przybyłą, nauczycielem wychowania fizycznego i trenerem. Już niedługo para przywita na świecie swoje drugie dziecko, a mistrzyni olimpijska nawet w ciąży nie rezygnuje ze swojej największej pasji i chodzi na pływalnię. 

Sportsmenka opublikowała właśnie swoje zdjęcie z bardzo widocznym ciążowym brzuszkiem. Dodała również wpis, który według fanów może sugerować płeć dziecka Jędrzejczak. Fotografia wywołała dużą dyskusję na Instagramie. Wszyscy wielbiciele pływaczki nie mogą się już doczekać przyjścia na świat jej potomka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Płeć dziecka 

Otylia Jędrzejczak opublikowała na swoim oficjalnym profilu na Instagramie zdjęcie z pływalni. Ma na sobie sportowy kostium kąpielowy, a na jej ramieniu przewieszony jest ręcznik. Tym, co zwraca jednak największą uwagę, jest oczywiście ciążowy brzuszek pływaczki

- Prawie każdą przerwę pomiędzy grupami wykorzystałam relaks dla naszej dwójki i popływaliśmy. Zapomniałam już jakie to uczucie pływać z brzuszkiem - skomentowała zdjęcie polska pływaczka. 

Fani doszukują się w tym stwierdzeniu wskazówki dotyczącej płci dziecka. Skoro sportsmenka użyła słowa "popływaliśmy", zasugerowała, że razem z partnerem spodziewają się chłopca. Nie wiadomo jednak, czy stosując tę końcówkę, naprawdę przez przypadek zdradziła płeć swojego potomka czy raczej użycie tego słowa jest zupełnie przypadkowe nie ma żadnego znaczenie. Być może jest też tak, że para nie chciała się dowiedzieć  przed porodem czy na świat przyjdzie chłopiec, czy dziewczynka i sama przygotowała dla siebie i ukochanego niespodziankę. 

Źródło: Instagram/Otylia Jędrzejczak

ZOBACZ TAKŻE

  1. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. Papież Franciszek pozbawi Jana Pawła II świętości? Katolicy nie dowierzają
  4. Julia Wieniawa bez makijażu nie jest już taka ładna? Zdjęcia nieumalowanej celebrytki hitem sieci
  5. "Grzyby rozeszły się z jelit". Informacje o chorobie Kurdej-Szatan przerażają
  6. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób
  7.  

Źródło: Instagram/Otylia Jędrzejczak

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News