Katastrofa! Dwa samoloty zderzyły się w powietrzu

Katastrofa! Dwa samoloty zderzyły się w powietrzu

Ottawa: nad kanadyjskim miastem doszło do szokującej katastrofy lotniczej. W powietrzu zderzyły się dwa samoloty. Jeden z nich został skierowany do lądowania awaryjnego, a drugi spadł na ziemię. Wiadomo już, że jeden z pasażerów trafił do szpitala w stanie krytycznym.

Ottawa stała się świadkiem naprawdę szokujących, tragicznych zdarzeń. Nad zachodnią częścią miasta doszło do zderzenia się dwóch samolotów. Mniejszy z nich miał wyjść ze zdarzenia w dużo gorszym stanie technicznym. Runął bowiem na ziemię na obrzeżach kanadyjskiego miasta. Jak poinformowały służby, jego pilot trafił do szpitala w stanie krytycznym. Nie wiadomo, co obecnie się z nim dzieje oraz czy lekarzom uda się uratować jego życie.

Ottawa: nad miastem zderzyły się dwa samoloty, kanadyjska opinia publiczna w szoku

Większa maszyna została natychmiast skierowana do lądowania awaryjnego na lotnisku Ottawa International Airport. Jak twierdzi świadek, na jego pokładzie znajdowały się ponoć dwie osoby, które wyszły z tych szokujących zdarzeń bez obrażeń. - Samolot, który awaryjnie skierowano na nasze lotnisko, wylądował bezpiecznie - ujawnił rzecznik prasowy portu w pierwszej rozmowie z mediami.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kto zawinił? Media wciąż nie poznały przyczyn katastrofy

Nie wiadomo jeszcze, w jakich dokładnie okolicznościach doszło do zadziwiającego wypadku. Już wkrótce służby rozpoczną więc zapewne dokładne śledztwo, które wskaże odpowiedzialnych za tragedię winnych.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co to ma być?! Polscy księża wśród kowbojów strzelają do polskiej flagi
  2. Zooturystyka, czyli dzikie zwierzęta jako atrakcje turystyczne. One okrutnie cierpią!
  3. Idol prawicy podaje powód wybuchu epidemii Odry. Naprawdę to powiedział
  4. Jak się ubrać do biegania w chłodne dni? Wszystko, co powinnaś wiedzieć
  5. Cały kraj pomagał jej w walce z chorobą. Policja ustaliła, że symulowała nowotwór
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News