Nieskomplikowany tekst i rytmiczny podkład – to propozycja duetu Gejzer na piosenkę promująca Światowe Dni Młodzieży. Utwór został zamieszczony na YouTube w środę i już zdążyło go odtworzyć ponad 100 tys. osób. Większość internautów nie pozostawia jednak na wykonawcach suchej nitki.

ŚDM (Promo Song) to propozycja zespołu Gejzer na piosenkę promującą Światowe Dni Młodzieży. Utwór zamieszono na kanale Wiara i zabawa na YouTube i jak dotąd odtworzyło ją 104 tys. razy. Rytm kojarzący się z największymi hitami disco polo i prosty, powtarzający się tekst „Niech każdy z nas to powie, cała reszta się dowie” mogą być przepisem na hit ŚDM.

Choć piosenka zdobywa coraz większą popularność w sieci, większość internautów pod klipem wytyka zespołowi Gejzer błędy. Wskazują na brak umiejętności wokalnych, techniczne błędy czy fakt, że choć na teledysku występuje dwóch wykonawców, tylko jeden z nich śpiewa.

Nie kończy się tylko na wskazywaniu niedociągnięć. Wiele osób naśmiewa się z samego utworu – „Trochę krwi z uszu poleciało, ale tak to ok”, „O matko! przegraliście zakład?” a niektórzy odnoszą się wręcz do polskiej polityki: „Brawo, widzę was niedługo na stołkach ministerialnych w naszym rządzie”.

https://www.youtube.com/watch?v=d4LHI1KoVpA

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

źródło: youtube.com, fakt.pl
pt

...

Zobacz również