Oto nowy Fritzl! To, co zrobił ten ZWYRODNIALEC, przebija wszystko

Oto nowy Fritzl! To, co zrobił ten ZWYRODNIALEC, przebija wszystko Źródło: fot. youtube.com

Na pewno pamiętacie Josefa Fritzla, który przez 24 lata trzymał w zamknięciu swoją córkę. Zwyrodnialec przez ten czas zrobił jej 7 dzieci.  Teraz świat usłyszał o kolejnym potworze, który bestialsko znęcał się nad swoją ofiarą.

Pewna Rumunka przyjechała do Włoch, aby zarobić trochę pieniędzy. Dostała pracę, która polegała na opiece nad starszą panią. Po śmierci staruszki zaczęła się gehenna młodej Rumunki.

Zwyrodnialec zamknął ją i gwałcił

Jej sprawcą był syn zmarłej Włoszki. Gdy kobieta odeszła na zawsze, 40-latek zaczął nękać młodą dziewczynę, aż w końcu zamknął ją w piwnicy własnego domu. Tam znęcał się nad nią, gwałcił i dręczył psychicznie. Obywatelka Rumunii przez lata takiego traktowania była wycieńczona i zaniedbana. Jej dramat rozpoczął się w 2007. Przez ten czas była regularnie dręczona i gwałcona przez sprawcę. Zwyrodnialec trzymał ją tam aż 10 lat, w ciągu których urodziła mu dwójkę dzieci. ZOBACZ TAKŻE: Najgorsza tajemnica domu Fritzla odkryta po latach. Policjanci byli przerażeni Zwyrodnialec chciał jeszcze więcej od swojej ofiary. Poniżał ją i gwałcił nawet przy ich dzieciach. Chłopiec i dziewczynka również byli przetrzymywani razem z matką w odosobnionym pomieszczeniu w piwnicy domu i trwali z nią w tej tragedii. Sprawa ciągnęła się latami, a ofiary były coraz słabsze.

Przypadek uratował im życie

Pewnego razu, kiedy zwyrodnialec jechał autem wspólnie z synem, został zatrzymany do rutynowej kontroli przez policję. Funkcjonariusze zauważyli, że dziecko jest mocno zaniedbane i zmęczone, dlatego postanowili zareagować. Poproszono oprawcę o spotkanie z matką dziecka, aby wyjaśnić, co się z nim dzieje. Kiedy policja dotarła do domu w miejscowości Lamezia Terme, odkryła, jaki koszmar przechodzą dzieci wraz z matką. ZOBACZ TAKŻE: Dom pedofila i gwałciciela Fritzla sprzedany. Nie uwierzycie, kto w nim zamieszka W momencie uwolnienia kobieta miała 29 lat. Na jej ciele znaleziono liczne obrażenia i siniaki, które tylko potwierdzały przez co przechodziła przez tyle lat. Sprawca trafił do aresztu i stanie przed sądem za pozbawienie kobiety i dzieci wolności oraz za stosowanie wobec niej przemocy seksualnej. https://www.youtube.com/watch?time_continue=63&v=1rSixO2_3LI Źródło: wiadomosci.wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News