Oto największa HAŃBA Jakiego z przeszłości. Wyborcy NIGDY mu tego nie wybaczą

Oto największa HAŃBA Jakiego z przeszłości. Wyborcy NIGDY mu tego nie wybaczą Źródło: Fot. Wikimedia Commons (Adrian Grycuk) - Pixabay (Karolina Grabowska)

Patryk Jaki jest jedną z najbardziej znanych, popularnych twarzy Solidarnej Polski. Wyborcy bez wątpienia nie wyobrażają sobie, że mógłby on być związany z jakimkolwiek innym ugrupowaniem, czy ruchem społecznym. Co zaskakujące, jego przeszłość skrywa bardzo wstydliwy fakt, którego obserwatorzy polskiej sceny politycznej nigdy mu nie zapomną.

Jaki zdecydowanie bardzo przywiązany jest do obozu władzy oraz jego przywódców. Jak się jednak okazuje, nie zawsze tak było. W życiorysie polityka znaleźć można całkowicie zaprzeczające temu fakty.

Czarna karta w życiorysie

Polityczna kariera Patryka Jakiego zaczęła się od ubiegania się o miejsce w opolskiej radzie miasta. Co ciekawe, wiceminister sprawiedliwości nie wystartował do niej z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, a... Platformy Obywatelskiej. Tuż po wyborach Jaki opuścił największą obecnie partię opozycyjną, aby wstąpić w szeregi przedstawicieli ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego. Do dziś jest z nim pośrednio związany, mając czynny udział w działaniach rządu Beaty Szydło. Prawdopodobnie wolałby więc nie pamiętać o wstydliwym fakcie z przeszłości.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News