Co jakiś czas w internecie pojawiają się fotografie, które łapią za serce bez względu na płeć, wiek, czy poglądy. Jedno z nich, wykonane w tym tygodniu, pokazuje dramatyczną walkę staruszków z kataklizmem. Chociaż mija czas, nie otrzymali bowiem wciąż potrzebnej pomocy.

Kryzysowa sytuacja w Stanach Zjednoczonych dotknęła tysiące bezbronnych ludzi. Powódź zniszczyła ich dobytki oraz pociągnęła za sobą niestety wiele ofiar. Nie wszyscy potrzebujący otrzymali wciąż jednak jakże potrzebne wsparcie.

Zdjęcie, które pojawiło się dziś w internecie, pokazuje staruszków z domu seniora w Houston, którzy nie mogą w żaden sposób wyjść z zalanego budynku. Siedzą na krzesłach lub wózkach inwalidzkich po pas w wodzie, czekając na jakąkolwiek pomoc.

Wiele osób w komentarzach opisało, jak bardzo smutny i poruszający jest to obraz. Niektórzy stwierdzili także, że zmobilizował on ich do niesienia potrzebnego wsparcia ofiarom. Nie wiadomo jednak kiedy ono nadejdzie oraz czy będzie wystarczające dla tysięcy osób w ogromnej potrzebie.

Fot. Twitter

20 oznak, że III wojna światowa właśnie się zaczęła

 

...

Zobacz również