Myśleliśmy, że ten moment nigdy nie nadejdzie, ale jednak – stało się! Udało nam się dotrzeć do wcześniej niepublikowanego filmu, który pokazuje, co powiedział Stonoga zanim „coś się zepsuło i nie było go słychać”. Jest mocno!

Zbigniew Stonoga wybory przegrał z kretesem, jednak i tak mówiła o nim cała Polska. Wszystko za sprawą legendarnego już filmiku, na którym kontrowersyjny biznesmen wulgarnie wyzywa Polaków. Nagranie wściekłego i pijanego Stonogi obiegło cały kraj, stając się jednym z najpopularniejszych filmów w historii polskiego internetu.

„Wielka improwizacja” Zbigniewa Stonogi zaczyna się od słynnych już słów: „Coś, coś się popsuło i nie było mnie słychać”. Jasno wynikało z nich, że przed nagraniem powstało jeszcze jedno, wcześniejsze. Wydawało się, że nigdy nie ujrzy ono światła dziennego. Udało nam się jednak do niego dotrzeć!

– Co za głupie państwo, co za głupie społeczeństwo. Kretyni, jacy kretyni pierdoleni w tym państwie żyją. I Petru kurwa macie. Jebany PiS macie. Słuchajcie: to jest straszne. Debilizm społeczny jest kurwa tak straszny, że tylko was walić. Niech was kurwa PiS wali przez 4 lata. Co za pierdolony kurwa głupi prymitywny naród. Głupi naród, głupi. Korwin nawet nie wszedł. Wy głupie kurwa pacany – mówi wściekły Stonoga.

– A teraz Polska będzie kurwa wyglądała jak Afganistan. I mrrrosda, Putin kurwa albo Hitler wstańcie z grobu i przyjdźcie z tymi kurwami głupimi z Polski i zróbcie z nimi porządek – dodaje.

Więcej na filmie poniżej. Jeśli go nie widzicie, wyłączcie ad-blocka i odświeżcie stronę!

Jakie wykształcenie ma Petru? Zaskakujące! 10 interesujących faktów z jego życia


Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]

Zobacz również