Media społecznościowe sprawiają, że coraz więcej kobiet chętnie prezentuje całemu światu swoje wdzięki. Dla niektórych z nich odważne zdjęcia są źródłem kolosalnych zarobków i ogólnoświatowej sławy. Do tej grupy z pewnością możemy zaliczyć Sommer Ray, okrzykniętą przez internautów „królową pośladków”.

Profil Sommer Ray na Instagramie śledzi ponad 17 milionów użytkowników. 21-letnia piękność może pochwalić się doskonale wyrzeźbionym ciałem. Jej największym atutem i elementem, który wyróżnia ją na tle pozostałych modelek są jędrne, wyćwiczone pośladki. Dziewczyna nie zawodzi swoich fanów i wrzuca na profil masę ociekających seksapilem fotografii.

Niebotyczne zarobki

Ogromna popularność i uwielbienie fanów przekładają się na wymierne korzyści. Jak donosi „Daily Mail”, Sommer Ray jest najlepiej zarabiającą internetową celebrytką na świecie. Za post na temat mody, urody, odżywiania czy podróży „królowa pośladków” jest w stanie zainkasować nawet 26 tys. dolarów, co w przeliczeniu na złotówki daje oszałamiające 95 tysięcy.

Motto, które Sommer Ray zamieściła na swoim instagramowym profilu, brzmi: „marzenia się nie spełnią, jeśli nie będziesz działać”. „Królowa pośladków” z pewnością zastosowała się do tej maksymy i teraz może cieszyć się efektami swojej pracy.

Fot. instagram.com/sommerray
Fot. instagram.com/sommerray
Fot. instagram.com/sommerray

Źródło: fakt24.pl

Najseksowniejsze kobiety świata

Selfie od tyłu? Oto najseksowniejsze belfie gwiazd [ZOBACZ!]

 

...

Zobacz również