Do stłuczek samochodowych dochodzi na całym świecie codziennie. Kolizja z innym autem nigdy nie jest przyjemna, a już szczególnie wtedy, kiedy jest to radiowóz.

Taki wypadek przydarzył się mieszkającej w Texasie 19-latce. Sama stłuczka pewnie nie byłaby powodem do napisania artykułu, jednak towarzyszące jej okoliczności sprawiają, że sprawa obiegła już media na całym świecie. Prowadząca była bowiem rozebrana.

Jak tłumaczyła się policjantom, próbowała właśnie zrobić sobie nagie selfie, żeby wysłać je chłopakowi. Wykonywanie dwóch zadań jednocześnie przerosło jednak dziewczynę, która doprowadziła do kolizji.

– Zapytałem Mirandę, czemu prowadziła pojazd rozebrana, a ona przyznała, że kiedy stała na czerwonym świetle, robiła sobie zdjęcie na Snapchata, żeby wysłać je chłopakowi – napisał w służbowej notce jeden z policjantów.

Jakby tego było mało, w samochodzie Mirandy, na fotelu pasażera znaleziono również otwartą butelkę wina. Dziewczyna była pod wpływem alkoholu. Nie trafiła co prawda do więzienia, jednak musiała zapłacić 2 tysiące dolarów kaucji.

źródło: polsat

...

Zobacz również