Pod żadnym pozorem nie otwieraj sekstaśmy Jessiki Alby

Pod żadnym pozorem nie otwieraj sekstaśmy Jessiki Alby Źródło:

W internecie krąży i zdobywa gigantyczną popularność link, który jest zatytułowany jako "Sekstaśma Jessiki Alby". Ostrzegamy by pod żadnym pozorem nie otwierać tego pliku, ale argumentem jest nie tylko Wasze bezpieczeństwo. 

"Jessica Alba Sex Tape" krąży po Facebooku i innych mediach społecznościowych i robi złośliwą furorę. Tysiące internautów pragnie zobaczyć piękną aktorkę w intymnej atmosferze. Okazuje się, że ich ciekawość prowadzi do poważnych konsekwencji, a wirus atakuje ich sprzęt. Złośliwe oprogramowanie przejmuje kontrolę nad Waszymi wyszukiwarkami, szczególnie Google Chrome i reklamuje fałszywe loterie oraz strony z nagością. Wirus otrzyma również dostęp do Waszych kont na Facebooku, listy znajomych i wiadomości. Będzie dalej rozsyłał fałszywą sekstaśmę w Waszym imieniu.

Czasem do sieci trafiają prawdziwe sekstaśmy, czasem są to wirusy wykorzystujące ciekawość internautów. Jednakże, przy okazji afery z fałszywą taśmą Alby podniesiono argumenty, że internauci nigdy nie powinni otwierać tego typu plików, nawet jeśli przedstawiają prawdziwe sceny seksu z udziałem celebrytów. Podnosi się argument, że jest to obrzydliwe naruszanie czyjejś prywatności i napędzanie hakerów polujących na celebrytów dla finansowych korzyści.

Podkreśla się, że nie wolno wykorzystywać faktu, iż celebryci czasem nie myślą i umieszczają podobne treści na swoich komputerach i urządzeniach mobilnych.

   
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News