Oszustwo w hitowym programie Polsatu. Internauci wściekli jak nigdy

Oszustwo w hitowym programie Polsatu. Internauci wściekli jak nigdy

W tym tygodniu wierni fani jednego z największych ramówkowych hitów telewizji Polsat mogli zobaczyć jego finał i zapoznać z ostatecznym, zaskakującym dla wielu osób werdyktem. Ci, którym nie spodobał się wynik głosowania widzów oraz decyzja jury, upowszechnili na portalach społecznościowych zaskakującą teorię. Według nich cały program był bowiem... ustawiony.

Zwyciężczynią pierwszej edycji "Supermodelki Plus Size" została oficjalnie Joanna Cesarz. Od początku trwania show była ona niezwykle pewna siebie, swojej wartości oraz atutów. Doceniło to wielu widzów, którzy chętnie oddali głos na nią głos, nazywając także za jury programu "polską Monicą Bellucci". Nie wszystkim jednak spodobała się wygrana Cesarz. Ci, którym zależało na zwycięstwie którejś z jej konkurentek, niezwykle szybko podzielili się na portalach społecznościowych swoimi przemyśleniami. Zauważyli także coś, co bardzo ich zaniepokoiło i podważyło wiarygodność całego programu.

Podejrzana zależność

Modelka, która podbiła serca widzów, wygrała udział w zagranicznym pokazie Ewy Minge, sesję okładkową w magazynie "Claudia" oraz 50 tys. złotych. Nagrody bardzo spodobały się kobietom biorącym udział w programie, dlatego też chętnie o nie rywalizowały. Co ciekawe, fani przypomnieli sobie jednak jeden ważny fakt, który pojawił się w pierwszych odcinkach "Supermodelki Plus Size". Kiedy przyszła zwyciężczyni programu pojawiła się na castingu, Minge już wtedy przyznała, że chciałaby, aby Cesarz poszła kiedyś w jej pokazie. Co ciekawe, już wkrótce tak się właśnie stanie. Według niektórych widzów cały program był więc ustawiony tak, aby to konkretna uczestniczka wygrała zmagania o zwycięstwo. Przedstawiciele stacji oraz sama Cesarz w żaden sposób nie odnieśli się do tych oskarżeń. Fot. Facebook (Screen SE.pl) Fot. Facebook (Screen SE.pl) Fot. Facebook (Screen SE.pl)
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News