OSZUSTWO w hitowym programie TVP. Widzowie chcą ich rozszarpać

OSZUSTWO w hitowym programie TVP. Widzowie chcą ich rozszarpać

To kolejny skandal w najpopularniejszym programie Telewizji Polskiej. Widzowie są wściekli, zarzucają, że program jest reżyserowany, chociaż autorzy zapewniali wcześniej, że wcale tak nie jest.

Program "Rolnik szuka żony" już od pierwszego odcinka budzi wiele emocji i kontrowersji. Autorzy programu zapewniają, że scenariusz jest pisany przez samo życie. Uczestnicy mają pełną swobodę w podejmowaniu decyzji o swoich sercowych rozterkach, nikt odgórnie nie narzuca im tego, co powinni powiedzieć lub jak się zachować. W ostatnim czasie nieustannie pojawiają się skandale wokół programu, wywoływane przez wzburzonych widzów. W internecie roi się od dosadnych komentarzy na temat wyborów dokonanych przez rolników i przypuszczalnie bardzo naciąganej fabuły show. Można więc odnieść wrażenie, że zapewnienia producentów próbują zagłuszyć te pogłoski.

Oszustwo producentów - reżyserowana fabuła

Wielu internautów nie kryje swojego wzburzenia i daje upust swoim emocjom w komentarzach na fanpage programu. Producent wielokrotnie starał się odbić od siebie podejrzenia o oszustwo i umieścił zapytanie do widzów, czy da się wyreżyserować miłość. - Tere fere! Niewyreżyserowany to był pierwszy sezon. Fajnie się oglądało prace w polu, gospodarstwie, wspólne wyprawy po warzywa i spacery po łące. Itp, itd... A nie to, co teraz. Afery, głupie gadki i rolniczka w szpilkach. Zwroty akcji. Nowe osoby wciąż. Sumując może ze wszystkich odcinków skleciło by się z pół godziny prawdziwego obrazu wsi. Ech... - pisze rozczarowana Pani Aleksandra. - Wyreżyserowane jest, żeby oglądalność była - komentuje pan Tomasz. - Myślę, że większość widzów po tym, co zobaczyła w tej edycji przestanie oglądać kolejne sezony... - dodaje pani Kasia. ZOBACZ TAKŻE: TVP przeszło samą siebie. Nie uwierzycie o co pytał przechodniów ten dziennikarz (video)

Zapowiada się niezły skandal

Już w najbliższą niedzielę na antenie Telewizji Polskiej zostanie wyemitowany ostatni odcinek "Rolnika szukającego żony". Będzie on podsumowaniem sezonu, a nagrano go trzy miesiące po zakończeniu zdjęć do programu. Wiele wskazuje na to, że odcinek wywoła spory szok i zaskoczenie u widzów, a przygotowane dla nich "niespodzianki" zapoczątkują potężną burzę wokół programu. - Zapowiada się z tego niezły skandal i trudno zrozumieć, dlaczego w ogóle to wyemitują. Karol przyzna na antenie, że poznał się z Jagodą jeszcze przed przyjazdem dziewczynW programie wyznaje, że spotkał się z nią dwa razy przed jej wyjazdem do Norwegii, a na czas programu "zawiesili znajomość". Piotr wraz z Kasia potwierdzą, że spodziewają się dziecka - powiedział anonimowy informator redaktorom portalu Pudelek.pl. Po słowach Kasi z ostatniego odcinka, kiedy powiedziała, że "w takich okolicznościach musi przeprowadzić się do Piotra", można było w sumie domyśleć się, że owe okoliczności oznaczają ciążę. Niewiadomą jednak pozostają dalsze losy i perypetie miłosne pozostałych uczestników. ZOBACZ TAKŻE: Ta wpadka przejdzie do historii! Dziennikarz TVP na żywo zaczął…
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News