Fani serialu pytali o to od lat. Teraz Małgorzata Kożuchowska zdradza największy sekret „Rodzinka.pl”. Będziecie zaskoczeni tym odkryciem.

Wielu fanów tego popularnego serialu reżyserowanego przez Patricka Yokę, zastanawiało się nad tym od dłuższego czasu. Chyba każdy chciałby poznać tajemnice planu „Rodzinki.pl„. Choć serial emitowany jest od niemal 7 lat, jego sekret wyszedł na jaw dopiero teraz.

ZOBACZ TAKŻE: Polska aktorka na utrzymaniu… 16-letniego syna? Wstrząsający wpis chłopaka

Wszystko znajduje się w studio filmowym i jest kręcone w kilku pomieszczeniach, które doskonale imitują normalny dom. Kuchnia, pokoje czy sypialnia są idealnie odwzorowane, jak w zwykłym domku jednorodzinnym.

Kożuchowska zdradza sekret serialu „Rodzinka.pl”

Wiele osób myślało, że schody, które znajdują się przy drzwiach wyjściowych, prowadzą na wyższe piętro. Nic bardziej mylnego, Kożuchowska, która w serialu gra matkę tytułowej rodzinki – Natalię Boską – zdradza dokąd nas zabiorą.

Aktorka wstawiła na swojego Instagrama zdjęcie, na którym widać dokąd tak naprawdę prowadzą schody z planu serialu „Rodzinka.pl”. Karty odkryte zostały więc dopiero po emisji ponad 200 odcinków hitowego serialu TVP. Wielu fanów czuje się oszukanych, bo prawda została ujawniona dopiero po tak długim czasie.

ZOBACZ TAKŻE: Słynna aktorka walczy o życie. Cała jej rodzina nie żyje

Jak widać, są to schody… donikąd. Jest to tylko element konstrukcji planu, który ma imitować prawdziwy dom. Dobitnie udowadnia to, że całość serialu dzieje się na zamkniętym planie, a nie w prawdziwym domu, jak dotąd myślała masa fanów produkcji.

Fot. Instagram

Źródło: pudelek.pl

Co dziś robią dzieci z "Rodziny zastępczej"? Oto dziecięce gwiazdy lat90.! [ZDJĘCIA]


Te gwiazdy pochodzą z dobrych domów! [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również

Zobacz również