Nie do wiary co ta kobieta wyprawia ze swoim ciałem. Najpierw sztuczne wielkie piersi potem napompowane usta, a teraz chce obniżyć swoje IQ. To jest droga do jej największego marzenia.

Wiele rzeczy można w sieci zobaczyć, ale ta na pewno jest z krańca internetu. Blondie Bennet pragnie być żywą lalką Barbie. Aby się do niej upodobnić przeszła wiele operacji plastycznych, a teraz uczęszcza dwa, trzy razy w tygodniu na kurs online, który ma obniżyć jej IQ. Podczas sesji głos z głośnika mówi jej, co ma robić – na przykład wyobrażać sobie, że trzyma na rękach pieska i go głaszcze. „To działa. Mniej myślę, a więcej zapominam” – zachwala terapię Blondie Bennett.

Skąd ma na to wszystko pieniądze?

Kobieta ma obecnie 38 lat. Jeszcze kiedy była małą dziewczynką, to miała obsesję na punkcie lalek. Kobieta twierdzi, że mają bardzo ekscytujące życie. Blondie Bennett wydała już masę pieniędzy na swoje zabiegi. Operację powiększenia piersi przeszła tylko 5 razy i teraz ma miseczkę JJ. Prócz tego zrobiła sobie także odsysanie tłuszczu, botoks i wypełnianie ust. Jak przyznała, za wszystkie jej zabiegi zapłacili „koledzy”.

To co jest naturalne, jest też nudne. Chcę być całkowicie sztuczna, plastikowa – stwierdza żywa lalka Barbie.

Fot. Instagram/busty_doll
Fot. Instagram/busty_doll
Fot. Instagram/busty_doll
Fot. Instagram/busty_doll

Źródło: msn.com

Zobacz również

11 pięknych kobiet, które związały się z miliarderami


One ociekają seksem! Gwiazdy plus size w bikini [ZOBACZ!]

Zobacz również