Gorąco przed KSW44! Oświeciński poniżony przed publicznością

Gorąco przed KSW44! Oświeciński poniżony przed publicznością Źródło: fot. wikipedia.org

Dziś o godzinie 19:00 rozpocznie się długo wyczekiwana gala KSW 44. Największa impreza mieszanych sztuk walki w tym regionie Europy zawsze budzi spore emocje. Na własnej skórze doświadczył ich Tomasz Oświeciński, który został poniżony w czasie ważenia.

Niezmiennie od 14 lat Konfrontacja Sztuk Walki, powoli rosnącą do najważniejszych sportowych wydarzeń w Polsce, ściąga miliony osób przed telewizory. Na ringu w szranki staną najlepsi polscy wojownicy w formule MMA oraz kilku celebrytów, którzy postanowili spróbować swoich sił, często po raz kolejny. Wśród biorących udział w walkach są oczywiście Mariusz Pudzianowski, Marian Ziółkowski, Karol Bedorf, czy Tomasz Oświeciński. Ostatni z nich stoczy swoją drugą walkę w KSW. Poprzednią wygrał przeciwko popularnemu Popkowi, byłemu zawodowemu uczestnikowi starć MMA. Trener personalny i od niedawna aktor musiał jednak przełknąć upokorzenie, które spotkało go na ważeniu.

KSW 44: skandal podczas ważenia

Drugim rywalem w karierze Oświecińskiego zostanie Erko Jun. Rywal tak samo, jak aktor nie może pochwalić się zbyt imponującym rekordem. Jego bilans to 0-0, podczas gdy aktor odbył tylko jedną walkę, którą wygrał w dość słabym stylu. Na ceremonii ważenia przed dzisiejszą walką Jun postanowił zrobić naszemu rodakowi "niespodziankę". Wystąpił w koszulce z napisem "Tomasz, czas na emeryturę". Siłaczowi z pewnością się to nie spodobało. Szczęśliwie nie doszło do żadnych rękoczynów między zawodnikami. Aby się odwdzięczyć Oświeciński podarował 27-letniemu Bośniakowi ciupagę, ale dlaczego - nie wiadomo. Jun i Oświeciński podczas KSW 44 zawalczą jako siódma para. Po nich nastąpi już tylko walka o pas i walka wieczoru. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co chce ukryć TVP? Milczą na jeden z najważniejszych tematów
  2. Co roku w urodziny cierpiał katusze. W tym wszystko się odmieni
  3. Aktor serialu „Ranczo” na dnie. Zniszczyli go
źródło: sportowefakty.wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News