Dziś o godzinie 19:00 rozpocznie się długo wyczekiwana gala KSW 44. Największa impreza mieszanych sztuk walki w tym regionie Europy zawsze budzi spore emocje. Na własnej skórze doświadczył ich Tomasz Oświeciński, który został poniżony w czasie ważenia.

Niezmiennie od 14 lat Konfrontacja Sztuk Walki, powoli rosnącą do najważniejszych sportowych wydarzeń w Polsce, ściąga miliony osób przed telewizory. Na ringu w szranki staną najlepsi polscy wojownicy w formule MMA oraz kilku celebrytów, którzy postanowili spróbować swoich sił, często po raz kolejny.

Wśród biorących udział w walkach są oczywiście Mariusz Pudzianowski, Marian Ziółkowski, Karol Bedorf, czy Tomasz Oświeciński.

Ostatni z nich stoczy swoją drugą walkę w KSW. Poprzednią wygrał przeciwko popularnemu Popkowi, byłemu zawodowemu uczestnikowi starć MMA. Trener personalny i od niedawna aktor musiał jednak przełknąć upokorzenie, które spotkało go na ważeniu.

KSW 44: skandal podczas ważenia

Drugim rywalem w karierze Oświecińskiego zostanie Erko Jun. Rywal tak samo, jak aktor nie może pochwalić się zbyt imponującym rekordem. Jego bilans to 0-0, podczas gdy aktor odbył tylko jedną walkę, którą wygrał w dość słabym stylu.

Na ceremonii ważenia przed dzisiejszą walką Jun postanowił zrobić naszemu rodakowi „niespodziankę”. Wystąpił w koszulce z napisem „Tomasz, czas na emeryturę”.

Siłaczowi z pewnością się to nie spodobało. Szczęśliwie nie doszło do żadnych rękoczynów między zawodnikami. Aby się odwdzięczyć Oświeciński podarował 27-letniemu Bośniakowi ciupagę, ale dlaczego – nie wiadomo.

Jun i Oświeciński podczas KSW 44 zawalczą jako siódma para. Po nich nastąpi już tylko walka o pas i walka wieczoru.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co chce ukryć TVP? Milczą na jeden z najważniejszych tematów
  2. Co roku w urodziny cierpiał katusze. W tym wszystko się odmieni
  3. Aktor serialu „Ranczo” na dnie. Zniszczyli go

Zamierzasz oglądać KSW 44?

Loading ... Loading ...

Znane pary z dużą różnicą wieku. Ile lat ich dzieli? [ZDJĘCIA]

10 gwiazd, które z seksem czekały do ślubu [ZDJĘCIA]

źródło: sportowefakty.wp.pl

Zobacz również