Dziennikarze niemieckiego Bild’a donoszą o konflikcie między Robertem Lewandowskim, a resztą jego klubu – Bayernem Monachium. Według nich ma to źle wpływać na zespół.

W ostatnim czasie pojawiają się pogłoski o rozczarowaniu Roberta Lewandowskiego Bayernem, spowodowanym nie do końca udanym sezonem poprzednim. Ma to wynikać z niedostatecznej pomocy kolegów z boiska w zdobyciu tytułu króla strzelców Bundesligi.

– Nie widziałem w jego zachowaniu niczego niezdrowego. To było zwykłe, sportowe rozczarowanie. – powiedział Maik Barthel

Mówi się już o przejściu Lewandowskiego do Realu Madryt, lub Chelsea. Pomimo, że obiektywnie sezon klubu z Bawarii do najgorszych nie należał, jego końcówka mogła rozczarować ambitnego napastnika. Niemcy, jako powód podają też fakt, że po odejściu z drużyny Philippa Lahma i Xabiego Alonso szanse na sukces w przyszłorocznej Lidze Mistrzów zmaleją.

W całym zamieszaniu Bild, dopatruje się dążenia Lewandowskiego do ugrania wyższego kontraktu, który przebiłby domniemane oferty z Madrytu i Londynu. Gazeta zapytuje, czy Polak podpisałby ponownie kontrakt z 2016 roku, odpowiadając sobie – pewnie nie.

źródło: msn.com

...

Zobacz również