32-letni złodziej ukradł z jednego z parkingów w powiecie ostrołęckim samochód dostawczy. Jego właściciel ruszył w desperacki pościg, podczas którego m.in. jechał kilka kilometrów uczepiony burty załadunkowej pojazdu. 

Z relacji portalu moja-ostroleka.pl, wynika, że wydarzenia na opublikowanym w sieci materiale miały miejsce 1 lipca br. w miejscowości Kadzidło. 32-letni złodziej ukradł z jednego z tamtejszych parkingów Volksvagena Transportera.

W ucieczce próbował przeszkodzić złodziejowi właściciel pojazdu, który uczepił się burty załadunkowej samochodu. Jak donosi ostrołęcki portal, mężczyzna jechał tak przez kilka kilometrów co w żaden sposób nie zniechęciło złodzieja, który przyspieszał nawet do 80km/h, by zrzucić go na jezdnię.

Złodziejowi udało się to dopiero w sąsiedniej miejscowości, jednak pościg kontynuowali świadkowie zdarzenia i wezwana policja.

W końcu udało się go złapać po tym jak porzucił samochód i próbował uciec policji udając się do lasu. Po zatrzymaniu złodzieja okazało się również, że był pod mocnym wpływem alkoholu i miał odebrane prawo jazdy do 2025 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=AhXFa5swF6I

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: moja-ostroleka.pl

...

Zobacz również