3 lata pozbawienia wolności dla mężczyzny, który wykorzystał seksualnie siostrę, kiedy spała. Andrzej C. z Krakowa tłumaczy, że myślał, że uprawiał seks ze swoją dziewczyną.

Do wydarzenia doszło w lipcu 2016 w domu rodzeństwa. Mężczyzna wrócił z zagranicy z zarobionymi pieniędzmi i nie trzeźwiał od kilku dni. Andrzej C. będący pod wpływem alkoholu położył się obok siostry na materacu i zaczął z nią współżyć, gdy ta spała. Kiedy 18-letnia siostra sprawcy zorientowała się, co się dzieje, uderzyła go i doszło między nimi do kłótni. Na miejsce wydarzenia policję wezwała matka rodzeństwa.

Biegły lekarz sądowy stwierdził, że mężczyzna nie ma zaburzeń seksualnych związanych ze skłonnością do seksu kazirodczego.

Jednakże Sąd Rejonowy w Krakowie nie dał wiary wytłumaczeniom oskarżonego. Mężczyzna przyznał się do winy. Wyjaśniał współżycie z siostrą tym, że się upił i pomylił ją… ze swoją partnerką.

Andrzej C. jako że nadużywał alkoholu i powinien trafić na odwyk, karę pozbawienia wolności odbędzie w systemie terapeutycznym.

Picie spermy, kradzieże żon i seks w wieku 6 lat - oto najbardziej szokujące zwyczaje seksualne na świecie!

Ta kobieta miała obawy przed sesją z narzeczonym, ale efekt PODBIŁ SERCA internautów!

Absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Pierwsze medialne doświadczenia zdobywałam w regionalnych oddziałach Telewizji Polskiej. Redaktor newsów i kierownik zmiany newsroomu portalu Pikio.pl.

Link do profilu na LinkedIn:
https://www.linkedin.com/in/sylwia-banachewicz-3a5463136/