Znana celebrytka piekielnie ostro o gwieździe Polsatu: "Ona nie chce długo żyć"

Znana celebrytka piekielnie ostro o gwieździe Polsatu: "Ona nie chce długo żyć"

Ostatnia wypowiedź znanej polskiej celebrytki i trenerki wstrząsnęła internetem. Mariola Bojarska-Ferenc opowiedziała o aktorce, która w szóstej edycji "Tańca z Gwiazdami" emitowanym na stacji Polsat, rozkochała w sobie publiczność i jurorów. Przestrzegła ją przed zbliżającą się śmiercią.

Dominika Gwit, znana z seriali TVN i telewizji Polsat aktorka, przyznała jakiś czas temu, że choruje na otyłość. Jednak nie uważa tego za powód do wstydu. Co więcej, pragnie zachęcić Polki do kochania własnego ciała, bez względu na dodatkowe kilogramy. "TAK - jestem gruba" napisała pod jednym ze zdjęć na Instagramie. Zapewniła jednak, że jest bezwzględnie szczęśliwa.

Gwiazda Polsat jest w stanie krytycznym?! Ostry komentarz trenerki

Nie wszyscy są jednak zgodni, że ze swojej figury Dominika powinna się cieszyć. Trenerka i celebryta Mariola Bojarska-Ferenc w jednej z wypowiedzi wyraźnie przestawiła swoje niezadowolenie z promowania ruchu "body-positive" przez otyłą aktorkę. Co więcej, przestrzegła celebrytkę przed zagrożeniami zdrowia, a nawet życia, które niesie ze sobą otyłość. Jak podkreśliła, choć nie wprost, Gwit najwyraźniej - Ja bym nie epatowała aż tak, że otyłość jest fajna. Pamiętajmy, że tutaj nie chodzi o estetykę, bo to czy ludziom Dominika się podoba, to jest odrębna sprawa. Mówimy tutaj w kontekście zdrowia. Otyłość niesie ze sobą mnóstwo problemów, to są problemy ze stawami, problemy z kręgosłupem, ze wzrokiem, z sercem, z cukrzycą - wymieniała Mariola Bojarska-Ferenc. Jeśli ktoś nie chce żyć długo, to niech sobie robi co chce, każdy jest odpowiedzialny za swoje życie - powiedziała.

Wypowiedź trenerki uderzyła nie tylko w Gwit!

Jej ostre słowa zabolały wszystkich tych, którzy również zmagają się z problemem nadwagi. Warto wspomnieć, że Dominika próbowała już kiedyś schudnąć. Udało jej się wtedy zrzucić aż 50 kilo, ale nadprogramowe kilogramy wróciły bardzo szybko. Jest również aktywna i sprawna fizycznie - świadczy o tym choćby jej występ w 2017 roku w show stacji Polsat. Zmiana nawyków jest ciężka i choć komentarz Marioli Bojarskiej-Ferenc może się wydawać uzasadnioną krytyką, to jednak wygłaszanie takich opinii przed kamerami może być raniące. Zwłaszcza, gdy sprawa dotyczy tak delikatnego problemu, jak nadwaga. Zdecydowanie lepsza byłaby rozmowa twarzą w twarz i ewentualna współpraca, niż grożenie chorobami i śmiercią na oczach całej Polski. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile zarabia Nawałka? Zasłużył czy nie?
  2. Dramat w Dzień Dobry TVN. "Kim trzeba być, żeby zrobić coś takiego?! WSTYD"
  3. Burza wokół Kaczyńskiej. "Nie dba o nienarodzone dziecko, ŚWIADOMIE JE NARAŻA"
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News