Związki celebrytów zawsze wywołują wiele emocji. Spektakularne rozstania, żal, płacz i zgrzytanie zębów, a to wszystko uwiecznione przez aparaty fotograficzne i kamery. Po pewnym czasie następuje ujawnianie intymnych faktów, które najbardziej interesują głodnych plotek fanów. To właśnie zrobiła Katarzyna Niezgoda.

Parą byli przez cztery lata, a rozstali się dwa lata temu. Razem przeżyli wiele wzlotów i upadków. Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel wydawali się szczęśliwi, a znany prezenter w jednym wywiadów twierdził nawet, że „są małżeństwem bez ślubu”. Co się więc właściwie stało, że popularna para rozeszła się w ciszy, a kulisy ujawniono dopiero dziś?

ZOBACZ TAKŻE: Celebryta ośmiesza swoją narzeczoną na antenie! Sprawdź o kim mowa!

Intymne sekrety

Niezgoda informacje dotyczące jej związku z byłym gwiazdorem TVP, umieściła w swojej książce pod tytułem „Pięścią w szklany sufit”. Napisała w niej, że każdy związek, w jaki wchodziła, sprawiał więcej problemów, niż dawał korzyści. Dodał także, że z miłości popełniła fatalne błędy, które źle odbiły się na jej życiu.

ZOBACZ TAKŻE: Polski celebryta zatrzymany przez rosyjskie służby! Czym podpadł Putinowi?

– Niestety, muszę powiedzieć, że mężczyźni w moim życiu byli raczej źródłem kłopotów i problemów. Wsparcie w ich wykonaniu zawsze kończyło się źle. Zakochana – jak wiele z nas – tracę rozum i popełniam błędy nieobliczalne w skutkach – pisze Niezgoda.

źródło: pomponik.pl

Czyją córką jest Małgorzata Rozenek? Zdziwisz się! Zaskakujące powiązania rodzinne znanych ludzi


Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]

...

Zobacz również