Ostra wpadka TVP! Kurski schowa się ze wstydu

Ostra wpadka TVP! Kurski schowa się ze wstydu

TVP od jakiegoś czasu słynie głównie z wpadek. Jeśli do pomyłek nie dochodzi na pasku informacyjnym, to pojawiają się gdzie indziej. Tym razem Telewizja Polska naprawdę się nie popisała. Jacek Kurski schowa się ze wstydu!

Podczas gdy zadowolony prezes Kurski wypowiadał się na konferencji prasowej TVP, doszło do dramatycznej pomyłki. Podczas, gdy prezes telewizji mówił o kondycji publicznego nadawcy, o zakończonej kontroli CBA oraz wynikach oglądalności TVP podczas mundialu i trwającym sporze z Nielsenem, na oficjalnym Twitterze uparcie mylono go... z jego bratem!

Ogromna wpadka TVP

Jacek Kurski i Jarosław Kurski co prawda są braćmi, ale nie mogą pochwalić się najlepszymi, wzajemnymi stosunkami. Politycznie stoją po różnych stronach barykady. Jarosław jest zastępcą redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej", prowadzącej zupełnie inną narrację niż telewizja, którą kieruje Jacek Kurski. Pomyłka kogoś odpowiedzialnego za Twittera Telewizji Polskiej była tym bardziej bolesna.

Po kilku minutach zorientowano się, że doszło do pomyłki. Natychmiast zaczęto kasować tweety, ale było już za późno by się uratować. Jak wiadomo, internet nie zapomina a screeny ze skandaliczną zamianą imion wciąż krążą po sieci. Prezes Telewizji Polskiej na pewno wściekł się na odpowiedzialnych za to pracowników. Myślicie, że ktoś straci przez to etat? Skandaliczna pomyłka na Twitterze   Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zamachowska dostała furii! Zaatakowała dziennikarkę
  2. Żona Adama Nawałki jest przepiękna niczym cudowny anioł! Oniemieliśmy
  3. Piękna gwiazda TVN przerwała milczenie. Najbliżsi zniszczyli jej życie
  4. Co na to Kaczyńska?! Jej córka pobiła kreacją Oliwię Bieniuk
  5. Odszedł legendarny aktor. Zostawił po sobie ostatnie życzenie
Źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News