W jednym z ostatnich odcinków programu „W tyle wizji”, którego jedną z prowadzących jest związana do niedawna z SLD Magdalena Ogórek, doszło do ostrej pyskówki byłej kandydatki na prezydenta z widzem. Wszystko było transmitowane na żywo. 

Magdalena Ogórek, jeszcze do niedawna związana z lewicową formacją Sojusz Lewicy Demokratycznej, jest aktualnie jedną z prowadzących programu „W tyle wizji” w Telewizji Polskiej. Sama również nie ukrywa zmiany swoich sympatii politycznych i skłaniania się ku aktualnemu obozowi władzy.

To wyraźnie nie podoba się opozycji, która zarzuca jej korzystanie z „dobrej zmiany” zdradzając tym samym swoich wyborców i całe środowisko polskiej lewicy.

W jednym z ostatnich odcinków nadawanego na żywo programu doszło do bardzo ostrej pyskówki między Ogórek a jednym z widzów – Joli z Warszawy. Dzwoniąca do studia kobieta zarzuciła byłej kandydatce na prezydenta z ramienia SLD, hipokryzję i przymilanie się do obecnej władzy, mimo że władza ta atakuje jej rodzinę (chodzi o męża Ogórek, który zostanie objęty ustawą dezubekizacyjną). Ogórek nie dawała za wygraną i starała się odeprzeć wszystkie zarzuty.

Pyskówka zaczyna się w ok. 7 minucie programu.

https://www.youtube.com/watch?v=u1WLs00XVEI

bh

...

Zobacz również