przybylska
Fot. YouTubeFiorentinoo
Mikołaj Pilecki - 21 Grudnia 2018

Ostatnie godziny Anny Przybylskiej. To rozrywa serce

Ostatnie godziny Anny Przybylskiej były pełne bólu i cierpienia, które znosiła także niestety przez miesiące poprzedzające jej odejście. W godzinie śmierci przy aktorce była mama, która opowiedziała o wszystkim na łamach biografii gwiazdy. Historia rozrywa serce.

Ostatnie godziny Anny Przybylskiej bardzo interesują jej fanów, którzy nie unikają tego trudnego tematu. Uwielbiana przez miliony aktorka przez lata zmagała się z rakiem trzustki, który po wyeliminowaniu niestety powrócił. Śmierć gwiazdy była szokiem, szczególnie dla najbliższych, którzy do końca wierzyli w jej wyzdrowienie. Niestety stało się jednak inaczej.

Przebieg choroby Anny Przybylskiej

Latem 2013 roku aktorka usłyszała straszliwą diagnozę. Rak trzustki jest bardzo trudny do wyleczenia, a jego stwierdzenie często następuje zbyt późno. Gwiazda, gdy tylko dowiedziała się o chorobie, poddała się terapii. Początkowo dawała efekty, ostatecznie jednak choroba ją pokonała. Anna Przybylska zmarła w październiku 2014 roku, niedługo przed tym wyrażała jeszcze nadzieję na powrót do normalnego życia. - Najbardziej chciałabym wyjść z tej sytuacji, w której się teraz znajduję i móc funkcjonować tak, jak funkcjonowałam do tej pory. Jeszcze trochę pożyć. Bardzo głęboko wierzę, że mi się uda - powiedziała w rozmowie z "Vivą!".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Zmarli w 2018 rokuKora i inni, których pożegnaliśmy w 2018. Pozostaną w naszych sercach!Czytaj dalej

Anna Przybylska śmierć

Tragiczna wiadomość o śmierci gwiazdy polskiego kina nadeszła nagle. Jej stan bardzo szybko się pogarszał. Ostatnie dni życia Przybylska spędziła w szpitalu w rodzinnej Gdyni. Do końca była przy niej mama. Ostatnie Godziny Anny Przybylskiej były wypełnione niesamowitym cierpieniem.

Ostatnie godziny Anny Przybylskiej

Przybylska zmarła 5 października 2014 roku późnym popołudniem. Gwiazda była świadoma swojego straszliwego losu. - Dziś myślę, że to chyba przyspieszyło wszystko. Kiedy ją zobaczyłam po tej operacji, to wiedziałam, że moje dziecko się kończy. A jak jeszcze poprosiła mnie o suszarkę, to już tym bardziej wiedziałam. […] Twierdziła, że ciepłe powietrze łagodzi ból. Starałam się być twarda, nie zagłaskiwać jej, bo bałam się, że wyczuje, że ja się czegoś boję. Raz mnie Anulka zapytała: Mamusiu, a co będzie, jak ja umrę? Powiedziałam: Przestań, Anka, wkurwiasz mnie, co ty opowiadasz. Jasiek idzie do przedszkola, trzy kończy, musisz postawić mu tort, Szymonek idzie do komunii, skąd ci to przyszło?! Powiedzieli ci, że umierasz? Nie powiedzieli ci! Miała cichy oddech niewinnego, bezradnego dziecka. Dwie łzy spłynęły jej po policzku. Anusia, damy radę, jest wszystko dobrze, jet Jarek, jest Agnieszka, zaraz przyjadą dzieci. I w końcu widzę, że wzięła ostatni oddech. Wyglądała jak mała śpiąca laleczka. Umarła o 15.18. - wyznała mama gwiazdy na łamach książki  "Ania. Biografia Anny Przybylskiej".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szokujące informacje ws. śmierci brata Kozidrak. Musiała to zrobić?
  2. Na co zmarł Wodecki? Przewidział swoją śmierć
  3. Szokujące informacje ws. śmierci brata Kozidrak. Musiała to zrobić?
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
Horoskop miłosny na 2019 rokHoroskop miłosny 2019: Jakie uniesienia Cię czekają? Gwiazdy zaskakują!Czytaj dalej
źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News