Kora
Fot. YouTube/Plotek.pl
Wiadomości Pikio - 28 Lipca 2018

Ostatni wywiad Kory. Ujawniła swoje plany

Śmierć Kory okazała się ogromnym ciosem zarówno dla jej rodziny, jak i tysięcy wiernych fanów. Jeszcze w kwietniu, kiedy Jackowska udzieliła ostatniego wywiadu dla "Uwagi!" TVN, opinia publiczna myślała, że ostatecznie uda jej się wygrać z chorobą. Tak się niestety nie stało.

Odejście Kory w wieku 67 lat zasmuciło cały kraj. Artystka była bowiem symbolem ogromnego talentu, wolności ducha oraz imponującej charyzmy.

Wyjątkowy wywiad dla stacji TVN

Chociaż toczyła walkę z ciężką chorobą, charakteryzowała się ogromną siłą. Udowodnił to doskonale jej ostatni wywiad, którego udzieliła w kwietniu dla programu "Uwaga!" stacji TVN. - Bardzo ciężko pracowałam, taką mam konstatację, że my za dużo pracujemy. Doprowadziłam się do wykończenia totalnego, szczerze mówiąc, za mało odpoczywałam, za mało korzystałam ze świata, za mało korzystałam z pieniędzy, które zarobiłam. Żyłam za mało luksusowo - wyznała niezwykle szczerze gwiazda.

Plany, których Kora niestety nigdy nie zrealizuje

- Gdybym miała żyć tak jak teraz, to mogłabym żyć jeszcze tysiąc lat. Rok temu byłam jeszcze bardzo słaba. Jestem dużo silniejsza. [...] Dzięki temu, że jestem w remisji, mogę robić to, to i to, a nawet myślę o pracy, o której w ogóle nie myślałam, że powstanie taka idea - opowiedziała o swych planach Kora.

Niestety wokalistka nie zdążyła zrealizować swych ambitnych zamierzeń. Zmarła na nowotwór w wieku 67 lat.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kora przeżyła piekło. Przez 50 lat nie potrafiła o tym mówić
  2. Mąż Kory szczerze o małżeństwie. Smutne, płakać się chce
  3. Ostatnie słowa Kory. Nie wszystkim się spodobają
  4. Horror! Sprzedają psy jak zabawki. Bez wody, związane i wciśnięte do pudełek
Kora Fot. YouTube/Plotek.plKora Wokalistka Maanam w "Must be the music". Fot. YouTube/
Must Be The Music PolsatKora Kora w "Must be the music". Fot. YouTube/
Plotek.pl [poll="1164"]
Znani Polacy, którzy przegrali walkę z rakiem [ZDJĘCIA]Znani Polacy, którzy przegrali walkę z rakiem [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
marek_papala10 niewyjaśnionych śmierci w III RP [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News