To był ostatni koncert kultowego zespołu disco polo. Fani w wielkim smutku

To był ostatni koncert kultowego zespołu disco polo. Fani w wielkim smutku

Disco polo w żałobie. Jeden z bardziej rozpoznawalnych i popularnych wykonawców gatunku postanowił zakończyć koncertowanie. Fani są zasmuceni i nie mogą powstrzymać pytania - co będzie dalej z ich ulubionymi gwiazdami?

Disco polo cieszy się w Polsce nieustającą popularnością. Każdy z większych wykonawców rodzimej sceny muzycznej może cieszyć się kilkunastotysięczną widownią, fanami, a także dobrze sprzedającymi się albumami. Jeden z bardziej popularnych zespołów w Polsce zaskoczył swoich fanów stwierdzeniem, że kończy z koncertowaniem. Co stało za tą ciężką decyzją?

Disco polo bawi miliony Polaków

Disco polo to bez wątpienia najchętniej słuchany gatunek muzyczny, który cieszy się uznaniem milionów Polaków. Rynek co roku promuje nowych wykonawców, a albumy oraz bilety na koncerty wyprzedają się w rekordowym tempie. Pomimo tego, że muzyka discopolowa przeżywa obecnie swój renesans, część wykonawców postanawia zrobić sobie przerwę od występowania. Zespołem, który niewątpliwie informację o przerwie zasmucił swoich fanów, jest Mig. Twórcy takich hitów jak „Miód Malina” czy „Wymarzona” zawieszają koncertowanie. Po niezwykle udanym roku, w którego trakcie muzycy występowali na terenie całej Polski, postanowili w końcu zasłużenie wypocząć. Jak sami przyznają, muszą zdystansować się od grania, z powodu „zmęczenia materiału".

Co dalej z ulubieńcami publiczności? Czemu znikają?

Powodem zawieszenia występów przez zespół MIG, jest drastyczna zmiana pogody. Wykonawcy grali najchętniej „pod gołym niebem” na festiwalach, dniach gmin i miast w całej Polsce. W związku z tym, że temperatury zaczęły spadać, po ostatnim koncercie, jaki miał miejsce w poprzednią niedzielę, muzycy stwierdzili, że nie są w stanie już organizować tak udanych występów jak dotychczas i potrzebują udać się na wakacje, w odległe i ciepłe miejsca. - Ostatni koncert plenerowy przed urlopem - przyznała grupa, której członkowie lada moment będą regenerować siły na upragnionych wakacjach. W rozmowie z redakcją disco-polo.info rodzeństwo przyznało, że nie wykluczają ciepłych krajów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy MIG wróci?

Muzycy nie podali jeszcze deklaracji, dotyczących ich potencjalnego powrotu w występowaniu. Możliwe, że rozkochani w słońcu i występami plenerowymi członkowie zespołu MIG pojawią się na polskich scenach ponownie w okolicach wiosny. Czy ich wyjazd zagraniczny przyniesie inspiracje oraz chęci do nagrania nowej muzyki? Jak sami wykonawcy przyznają, w trakcie wyjazdów często rodzą się im nowe pomysły. Fani zespołu muszą uzbroić się w cierpliwość, aby móc na nowo zobaczyć swoich ulubieńców na scenie. Żeby jednak osłodzić ten czas oczekiwania, MIG wstawił na serwis YouTube premierowo swoją najnowszą piosenkę ,,Krótka Historia”, która już teraz może cieszyć się ponad milionem wyświetleń na platformie.  Najlepsze newsy dnia:

  1. Diana nigdy mu tego nie wybaczyła. W gabinecie Karola dokonała okropnego odkrycia
  2. Przybylska przed śmiercią przeżyła prawdziwy koszmar. Błagała, żeby przestali
  3. Zakwas z buraków zmienia życie! Potrafi zdziałać cuda
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu