Irina Shayik pokazała, co myśli o Lady Gadze. Jej reakcja na gali Oscarów mówi więcej niż 1000 słów

Irina Shayik pokazała, co myśli o Lady Gadze. Jej reakcja na gali Oscarów mówi więcej niż 1000 słów Źródło: instagram.com/Bradley Cooper

Oscary 2019 wzbudzają wiele emocji. Sposób, w jaki wyglądała uroczystość nie budził zachwytu, tak samo jak niektóre kreacje gwiazd - najbardziej poszkodowana jest Emma Stone. Bardzo pozytywnym aspektem był natomiast występ Lady Gagi i Bradleya Coopera. Widowisko raczej nie spodobało Irinie Shayik, która dobitnie pokazała, jakie ma zdanie o wokalistce. Jej postawa była bardzo wymowna.

Oscary 2019 dały widzom możliwość zobaczenia bardzo wzruszającego występu Lady Gagi i Bradleya Coopera. Para wykonała utwór "Shallow" z filmu "Narodziny gwiazdy". Nie tylko strona wokalna była zachwycająca. Zachowanie artystów było bardzo romantyczne. Rzucali sobie wymowne spojrzenia, wykonywali czułe gesty. W internecie szybko zaczęto spekulować nad romansem pary. Nic dziwnego, że Irina Shayik, żona Coopera, postanowiła dać wyraz swojej opinii o Lady Gadze.

Oscary 2019 i zazdrość o Lady Gagę

Plotki o romansie Bradleya Coopera i Lady Gagi nie zaczęły się jednak, zanim Oscary 2019 miały miejsce. Niektórzy już wcześniej spekulowali, że para ma się ku sobie. Romantyczny występ podsycił podejrzenia i zwrócił uwagę szerszej publiczności.

Irina Shayik postanowiła dać wyraz swojej opinii o rywalce i plotkach. Podczas całej uroczystości siedziała między mężem a piosenkarką, uniemożliwiając im wymianę gestów i swobodną rozmowę. Gdy aktorzy "Narodzin gwiazdy" chcieli wymienić kilka słów, żona Bradleya wszystkiemu bardzo uważnie się przysłuchiwała.

Zachowanie Iriny może być odebrane symbolicznie. To tak jakby mówiła, że u boku jej męża jest miejsce tylko dla jednej kobiety i nie jest nią Lady Gaga.

Przyjacielskie stosunki z rywalką?

Irina mogłaby być zazdrosna o utalentowaną piosenkarkę. Zwłaszcza występ, który uświetnił Oscary 2019, mógł sprowokować żonę aktora do podejrzeń. Wygląda jednak na to, że obie kobiety mają dobre stosunki. Świadczy o tym ich zachowanie tuż po odebraniu przez Lady Gagę cennej statuetki.

Irina podeszła do gwiazdy i serdecznie ja przytuliła. Czy gdyby faktycznie obawiała się, że wokalistka i Bradley Cooper mają romans zdobyłaby się na taki gest? A może nie chciała wywoływać skandalu swoim zachowaniem i dopiero w domowym zaciszu wyjaśni całą sytuację z mężem?

Rozdzielenie dwójki na publiczności mogłoby sugerować, że kobieta czuje się bezpiecznie i ufa swojemu mężowi. Podczas całej uroczystości nie okazywała wrogości wobec gwiazdy. Na oficjalny komentarz trzeba jednak jeszcze poczekać.

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News