Lady Gaga i Bradley Cooper razem zaśpiewali "Shallow". Publiczność miała łzy w oczach

Lady Gaga i Bradley Cooper razem zaśpiewali "Shallow". Publiczność miała łzy w oczach Źródło: youtube.com/The Hollywood Reporter

Oscary 2019 nie należały do najbardziej udanej uroczystości. Mimo to, było kilka chwil godnych zapamiętania. Należał do nich między innymi wspólny występ Lady Gagi i Bradleya Coopera. Gwiazdy wykonały wspólnie utwór "Shallow". Publiczność była wzruszona pięknym wykonaniem pary. Niektórzy mieli łzy w oczach.

Oscary 2019 po raz pierwszy od 1989 roku odbyły się bez udziału prowadzącego, a sama uroczystość była dosyć krótka. To nie spodobało się większości widzów. Zdarzyło się jednak kilka pięknych i ekscytujących chwil, takich jak występ Lady Gagi i Bradleya Coopera. Ich wykonanie piosenki "Shallow" z filmu "Narodziny gwiazdy" sprawiły, że niejednej osobie na publiczności zakręciła się łezka w oku.

Oscary 2019: Lady Gaga skradła serca

Oscary 2019 w Dolby Theatre w Hollywood stały się miejscem wzruszającej sceny. Lady Gaga i Bradley Cooper spełnili obietnicę i zaśpiewali wspólnie utwór "Shallow" z filmu "Narodziny gwiazdy". Choć film nie dostał statuetki za reżyserię ani grę aktorską, Oscara zdobyła właśnie piosenka pary. 

Podczas występu Lady Gaga wystąpiła w eleganckiej czarnej sukni bez ramiączek. Kreacja doskonale podkreśliła świetną figurę piosenkarki. Włosy zostały upięte w stylowego koka. Makijaż zaś był wyjątkowo delikatny jak na Lady Gagę. Całości dopełniał lśniący naszyjnik i kolczyki. Gwiazda oczarowała publiczność swoim olśniewającym wyglądem. 

Lady Gaga i Bradley Cooper flirtowali na scenie?

Oscary 2019 na pewno zostaną zapamiętane dzięki fenomenalnemu występowi. Na scenie wyraźnie było widać chemię między wykonawcami utworu. wokalistka zasiadła przy fortepianie i z przejęciem śpiewała. Para doskonale czuła się w swoim towarzystwie. Przeciągłym spojrzeniom nie było końca. W pewnym momencie aktor dosiadł się do Lady Gagi. Para zbliżyła się do siebie, a Lady Gaga w pewnym momencie zamknęła oczy. W internecie pojawiły się spekulacje, że gwiazda chciała w trakcie występu pocałować Bradleya Coopera. 

Fani rozważają teraz, czy para kontynuowała odgrywanie swoich ról podczas uroczystości czy faktycznie łączy ich uczucie. Utwór został zaśpiewany tak przekonująco i autentycznie, że wiele osób na publiczności mocno się wzruszyło. Zachowanie artystów tylko podkręcało atmosferę. Czyżby para faktycznie miała romans? A może doskonale wczuli się w swoje role?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News