Nie do wiary! Ukradziono Oscara 2018 wielkiej gwiazdy

Nie do wiary! Ukradziono Oscara 2018 wielkiej gwiazdy

Gala wręczenia Oscarów 2018 nie obyła się bez kontrowersji! Największą z nich nie był jednak strój żadnej celebrytki, a szokująca kradzież, której dopuścił się jeden z gości. Oscar Frances McDormand nagle zniknął!

Film "Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri" został niezwykle entuzjastycznie przyjęty zarówno przez widzów, jak i krytyków oraz znawców świata kina. Wiele osób było więc zawiedzionych, kiedy okazało się, że nie otrzymał on prestiżowej statuetki w najważniejszej kategorii wieczoru.

Oscary 2018 w cieniu skandalu

Nie oznacza to jednak, że aktorzy zaangażowani w obraz opuścili galę bez nagród. Jednego z najważniejszych Oscarów otrzymała bowiem Frances McDormand, która stworzyła główną rolę żeńską filmu. ZOBACZ TAKŻE: Halinka Kiepska czeka na operację. Mówi o wielkim strachu Zachwycona wyróżnieniem artystka tuż po rozdaniu nagród bawiła się więc na Balu Gubernatora z największymi gwiazdami Hollywood. Bez wątpienia nie spodziewała się szokujących zdarzeń, które już wkrótce miały mieć miejsce.

Nieoczekiwane przestępstwo

Jej Oscara próbował bowiem ukraść Terry Bryant, znajomy wielu najbardziej wpływowych celebrytów, znany w internecie jako Dj Matari. Był na tyle pewny siebie, że umieścił zdjęcie ze statuetką na portalu społecznościowym, a kamery uchwyciły go, gdy opuszczał z nią imprezę. ZOBACZ TAKŻE: Pierwszy raz w historii, Urbański w szoku. „Kur*y” w Milionerach Ostatecznie mężczyzna został jednak zatrzymany, a nagroda powróciła do Frances McDormand. Aktorka miała podjąć decyzję, aby nie zatrzymywać Bryanta. Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News