Ależ wtopa! Przez pomyłkę ujawniono zwycięzców Oscarów 2020, gigantyczna afera w sieci

Ależ wtopa! Przez pomyłkę ujawniono zwycięzców Oscarów 2020, gigantyczna afera w sieci

Miliony osób na całym świecie czeka na to co przyniosą Oscary 2020. Jednak w sieci pojawił się wpis, który odarł galę z aury tajemnicy. Czy przez pomyłkę dowiedzieliśmy się kto zwycięży?

Oscary 2020 to bez wątpienia uroczystość, która wzbudza ogromne zainteresowanie wśród rzeszy fanów kinematografii na całym świecie. Ta niezwykle prestiżowa nagroda dla twórców dzieł filmowych co roku wiąże się ze sporymi kontrowersjami dotyczącymi kreacji, przemówień i laureatów. Tym razem szok wywołał post zamieszczony na Twitterze.

Niefortunny wpis zdradził zwycięzców?

Internet zawrzał po umieszczeniu wpisu, który wyglądał jakby został opublikowany przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej odpowiedzialnej za Oscary 2020. Zawierał on informacje dotyczące laureatów tej prestiżowej nagrody. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zgodnie z prognozami zamieszczonymi we wpisie, oscara miałby otrzymać między innymi Joaquin Phoenix, Brad Pitt i Renee Zellweger. Stworzone przez nich kreacje aktorskie, za które otrzymali nominacje, stanowczo zasługują na uwagę. Zgodnie z wpisem za najlepszego reżysera zostałby uznany Sam Mendez. Natomiast nagrodę za najlepszy film zagraniczny otrzymałby "Parasite". 

Oscary 2020 już za kilka dni

Wpis został bardzo szybko usunięty z Twittera, jednak mimo tego trafił do 3,4 miliona użytkowników. Jak powszechnie wiadomo, w Internecie nic nie ginie. Zatem próby wyciszenia sprawy przez Akademię nie przyniosły rezultatu.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama włożyła najmłodsza córeczkę do piekarnika i włączyła go. Do sieci wyciekły zdjęcia
2. Już nic nie będzie takie samo. Paweł Królikowski niestety nie wróci długo do Polsatu, ale pojawił się niezwykły pomysł

Organizator gali wydał oświadczenie, że post został zamieszczony przez pomyłkę i nie był autorstwa Akademii. Winny miałby być sam Twitter, który miał wówczas problemy techniczne. Oscary 2020 już wkrótce, w związku z tym o faktycznych zwycięzcach będziemy mogli przekonać się 9 lutego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyją już 362 osoby, 17 tys. zainfekowanych. Uwielbiane jedzenie wywołuje epidemię, potwierdziły się obawy
  2. Zaoszczędź nawet 1520 złotych przy rozliczaniu PIT. Ulga, z której może skorzystać każdy
  3. Minister zdrowia ujawnia kto w Polsce zachoruje na koronawirusa. Niepokojące słowa
  4. Upadł i już nigdy nie odzyskał przytomności. Tragiczna śmierć 15-letniego sportowca
  5. Wyłowili z rzeki dziwnego stwora. Wszyscy zachodzą w głowę czym jest

Źródło: Twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News