Obłędna informacja dla opozycji, są cali w ekstazie. Jest tak popularny, że może pokonać PiS. „Owsiak będzie startował w wyborach”, to na pewno marzenie wielu osób, ale nie wiadomo czy się spełni.

Jurek Owsiak jest chyba najbardziej rozpoznawalną osobą w Polsce, zaraz po politykach. W sondażu przeprowadzonym przez Kantar Public bije wszystkich na głowę. Założyciel i prezes Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest najbardziej rozpoznawalnym liderem organizacji dobroczynnych z wynikiem aż 95 proc.

ZOBACZ TAKŻE: WOŚP i mBank oszukuje ludzi? Oto jak jest naprawdę

Tak dobry wynik daje ogromne szanse na to, że opozycja będzie chciała wykorzystać Owsiaka do walki przeciwko PiS. Ma ogromną rzeszę fanów, szczególnie wśród opozycji i nawet spory z posłanką Pawłowicz czy internetowe żarty, jakoby miał sprzedawać uran do bomb za granicę, nie psują mu dobrego PR-u.

ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński ich rozerwie! Poniżyli jego zmarłego brata

Owsiak będzie startował w wyborach?

Sam Jurek Owsiak nie stroni od polityki. Chociaż – przynajmniej na razie – nie bierze w niej udziału aktywnie, to często komentuje poczynania rządu i poszczególnych posłów. Być może ktoś z opozycji będzie chciał wykorzystać jego potencjał do walki z partią Jarosława Kaczyńskiego i nakłonić go do startu w nadchodzących wyborach.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Na co Polacy wydają pieniądze z 500 plus? Fakty zaskakują! [ZDJĘCIA]


Kim jest mąż Beaty Szydło? Imponujące! 10 nieznanych faktów z życia premier

...

Zobacz również