PORAŻKA! Kompromitująca wpadka Opola i TVP

PORAŻKA! Kompromitująca wpadka Opola i TVP

Opole trwa. Festiwal co roku gromadzi rzesze fanów przed telewizorami. Niestety, tegoroczne widowisko muzyczne zaliczyło kompromitującą wpadkę. Nie wiadomo, jak poradzą sobie z tym organizatorzy widowiska. 

Co roku Opole robiło prawdziwą furorę wśród Polaków - przede wszystkim wśród wiernych fanów znanego festiwalu. Niestety, tym razem widowisko muzyczne to jedna wielka kompromitacja.

Tegoroczne opole to kompromitacja

Dziś odbył się pierwszy dzień festiwalu. Chociaż kiedyś w tych dniach w Opolu tętniło życie, to tym razem było inaczej. Widownia świeciła pustkami - widać flagowe wydarzenie TVP nie robi już na nikim takiego wrażenia jak kiedyś.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Przerażające. Właśnie spełnia się przepowiednia Rydzyka sprzed lat!

Do tego komentarze widzów i internautów są zatrważająco negatywne. "BOŻE, co za dno! Tego nie da się oglądać, a co dopiero słuchać. To jest chyba festiwal tandety i kiczu - z muzyką ten fałsz nie ma za dużo wspólnego" - pisze ktoś z internautów. - Jeszcze raz zaśpiewa Brzozowski a strzela sobie w łeb... Btw. Ale pusto na publiczności   dobra zmiana nie przyszła? - napisał ktoś inny, zwracając uwagę na kontekst polityczny. Prezes Kurski na pewno nie będzie zadowolony z takiego obrotu sprawy. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandaliczny artykuł! Media: „Klan ZNĘCA SIĘ nad niepełnosprawnym Maćkiem”
  2. Brutalne słowa Krzysztofa Krawczyka. Nikt się tego nie spodziewał
  3. W hitowym serialu TVP kochali go wszyscy. Padła śmiertelna diagnoza
  4. Pędzący Tir UDERZYŁ w auto Joanny Krupy, samochód WYLECIAŁ z drogi!
  5. Wyciekło tajne nagranie. O. Rydzyk o Marii Kaczyńskiej: Powinna była sama się zabić
Źródło: polityczek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News